طلایاب و گنج یاب

طلایاب Bionic A-T-3 قابلیت ردیابی در انواع شرایط زمین

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب Bionic A-T-3 دستگاه یا آشکارساز اسکن منطقه است که میتوانید با استفاده از این چاه ها، تونل ها، مقبره های باستانی، طلا، نقره جات و آثار باستانی را در فاصله ی 100 متری تا 500 متری شناسایی کند. از ایم گنج یاب میتوان در تمام شرایط زمین از جمله زمین های های سخت کوهستانی، زمین هایی با پوشش گیاهی پر تراکم و سواحل و صخره ها استفاده کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه و خرید انواع فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

طلایاب Bionic A-T-3

تکنولوژی به کار رفته در طلایاب Bionic A-T-3

دستگاه اسکن میدان بیونیک با انرژی بیو و مکانیزم های ویژه تهیه شده است. به لطف مخلوط های موجود در 4 سر لوله برای استفاده متقابل 2 نفر، شما را به مکان هایی می رساند که دید از بین رفته است مانند فضاهای زیرزمینی، تونل ها، چاه ها، اتاق ها، غارهای بسته، با 4 حالت تشخیص فرکانس و حالت مدار، با جهت آنتن های آلیاژی مخصوص متصل به انتهای لوله ها. اسکنر میدانی BIONIC A-T-3 در صورت تمایل می تواند عملیاتی را انجام دهد که دستگاه های گران قیمت گنج نمی توانند در مدت زمان بسیار کوتاه تری انجام دهند و این به لطف 2 لوله خود به صورت یک تفنگ و ویژگی L-Use است.

ردیاب Bionic A-T-3

دستگاه یا آشکارساز اسکن منطقه؛ این قدیمی ترین روشی است که از زمان های قدیم در جستجوی گنج و طلا استفاده شده است. کمپانی عزیز دتکتور دستگاه اسکن میدانی Bionic A-T-3 را تولید کرده است که سال ها به عنوان فروشنده و کاربر دستگاه های گنج یابی و دستگاه های میدان یابی، کار گاوشگران را در جستجوی طلا و گنج در زمین های بزرگ آسان میکند. شما می توانید دستگاه اسکن میدانی A-T-3 خود را از سری اسکن میدان Bionic برای کاوش و شناسایی اولیه، به خصوص در کنار آشکارساز خود یا در مناطق بزرگ انتخاب کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا