گنج یاب +Fisher F75 دارای پین پوینتر اختصاصی

گنج یاب +Fisher F75 جدیدترین فلزیاب فیشر است که قدیمی ترین نام در فلزیاب است. ویژگی های پیشرفته، عمق عالی و سهولت استفاده، F75 را به گزینه ای عالی برای کاوش سکه، آثار و قطعات طلا تبدیل کرده است.

بر اساس ویژگی به ویژگی، گنج یاب +Fisher F75 می تواند با هر دستگاه برتر رقابت کند. پیشرفته ترین ویژگی ها و یک صفحه نمایش با کاربری آسان، تطبیق پذیری بیشتر، عمق بیشتر و تفکیک بهتر هدف را، فراهم می کند. فلزیاب F75 با سیم پیچ 11 اینچی DD ضد آب دارای حالت های تفکیک فیلتر دوگانه است که برای تشخیص در مناطق حاوی مواد معدنی ایده آل است. این فلزیاب فیشر همچنین شامل یک نمودار نوار شناسایی هدف و یک نمایشگر LCD بزرگ از کانی سازی مغناطیسی و شناسه هدف است.

مشخصات فنی گنج یاب +Fisher F75:

 

امکانات گنج یاب +Fisher F75

حالت DST

حالت DST (حالت فناوری محافظ دیجیتال) را میتوان فعال و غیرفعال کرد. فناوری FA (فرآیند سریع) به شما امکان میدهد تفکیک اهداف را بهبود بخشید. هنگامی که در حال کاوش در مکان های آلوده با اهداف بسیار نزدیک به هم هستید، این کار مفید است. برای بهترین شناسه هدف می‌توانید بین سه سطح صدای FeTone انتخاب کنید. اینها پاسخ های صوتی Iron Audio Off، Low و Medium هستند.

 

نمایشگر بزرگ گنج یاب +F75

صفحه نمایش دیجیتال بزرگ یک نمای کلی از تمامی تنظیمات ارائه میدهد. که بسیار واضح و شفاف است و دارای نور پس زمینه است که میتوانید در شب ها و محیط های تاریک به راحتی به گنج یابی خود ادامه دهید.

 

بالانس زمین FastGrabTM

با بالانس زمین FastGrabTM با ماشه، می توانید به راحتی اثرات کانی سازی زمین را بر روی گنج یاب +Fisher F75 فیلتر کنید. بالانس زمین دستی نیز یک گزینه است. حافظه غیرفرار تنظیمات شما را ذخیره می‌کند، بنابراین می‌توانید دفعه بعد که آشکارساز را شروع کردید، از همان جایی که کار را متوقف کردید، ادامه دهید.

 

 

فناوری Fast Grab گنج یاب +Fisher F75

با استفاده از فناوری Fast Grab در حین تشخیص، می توان به طور خودکار نفوذ زمین را متعادل کرد. پایش خاک برای کانی سازی آهن را میتوان با متر Fe3O4 در فلزیاب +Fisher F75 انجام داد. حساسیت دستگاه را کاهش دهید یا بین هفت تغییر فرکانس مختلف سوئیچ کنید تا تداخل الکترومغناطیسی را به حداقل برسانید. فرکانس پیش فرض 13 کیلو هرتز برای حداکثر عمق کاوش است. این مدل شامل حالت های استاندارد برای فلزیابی است.

 

بالانس زمین 

حمل راحت، و کاوش بدون خستگی  گنج یاب +Fisher F75 به شما امکان میدهد ساعت ها فلزیابی کنید. کل منوی عملیاتی روی صفحه نمایش داده می شود و یادگیری و استفاده از آن را ساده می کند. به دلیل وجود جک هدفون در پشت، کابل هدفون از صفحه نمایش عبور نمی کند.

 

 

از دیگر دستگاه فلزیاب های این کمپانی میتوان به فلزیاب فیشر F75  و فلزیاب Gold Bug-2 اشاره کرد.

پین پوینتر Fisher F Pulse

فلزیاب +Fisher F75 همراه با بسته لوازم جانبی ویژه ارائه میشود. Fisher F Pulse Pinpointer یک پالس پینپوینت کاملاً غوطه ور و ضد آب است که تا عمق 6 فوت در آب شیرین یا آب شور قابلیت کاوش را دارد. چاقوی حفاری برای کاوشگران حرفه ای و یا مبتدی که خواهان بهترین تجهیزات تشخیص است، عالی است. این تیغه 12 اینچی فولاد کربنی دارد. تیغه دو لبه آن به راحتی ریشه ها و کثیفی ها را برش می دهد. F75 Plus به لطف مدارهای تنظیم شده در آن، در خاک های معدنی عالی است.

‫0/5 ‫(0 نظر)
خروج از نسخه موبایل