دفترچه آموزشی نرم افزار Visualizer 3D (دانلود رایگان)

در این مطلب دفترچه آموزشی نرم افزار Visualizer 3D را برای دانلود رایگان قرار داده ایم این دفترچه راهنما کاملترین مرجع آموزش این نرم افزار قدرتمند به زبان فارسی می باشد که به دست تیم فنی شرکت آلفا الکترونیک تدوین و گردآوری شده است.

تحلیل و بررسی نرم افزار Visualizer 3D :

نرم افزار Visualizer 3D بهترین و پرکاربرد ترین نرم افزار در زمینه اسکن زمین موجود در بازار است که میتوان بوسیله آن اطلاعات زیادی را بدست آورد تمامی محصولات تصویری شرکت OKM آلمان مجهز به این نرم افزار میباشند و از طریق آن دقیق ترین کاوش ها را انجام میدهند و میتوانند حداکثر اطلاعات و داده ها را بوسیله این نرم افزار به اپراتور نشان دهند جدید ترین نسخه این نرم افزار که در محصولات شرکت OKM آلمان بکار رفته است دارای امکانات متعدد و جدیدی است که آن را بهتر از قبل برای استفاده آماده کرده است.

نرم افزار ویژوالایزر 3D چه مزیت هایی به دستگاه های فلزیاب می بخشد؟

فلزیابها با استفاده از این نرم افرار میتوانند به اسکن های سه بعدی بپردازند و اندازه، عمق و ابعاد هدف را پیدا کنند و میتوان با استفاده از امکانات دیگر آن به بررسی این اطلاعات پرداخت و اندازه گیری و ارائه این اطلاعات با تغییر نوع زمین هیچ تغییری نمیکند و میتواند در هر زمینی اعم از کوهستانی، بیابانی، زمینهای ماسه ای و … این اطلاعات را بطور دقیق نمایش دهد.

منظور از اسکن سه بعدی در ویژوالایزر چیست؟

Visualizer 3D Studio به جستجوگران گنج، باستان شناسان و کاربران حرفه ای در صنعت امکان مکان یابی و تجسم اشیا پنهان در زیر زمین را حتی قبل از حفاری ارائه میدهد با استفاده از نرم افزار آنالیز ابتکاری میتوان موقعیت، اندازه و عمق جسم شناسایی شده را پس از اندازه گیری با آشکارساز OKM با دقت بیشتری تعیین کرد.

سایر عملکردها و ویژگی های نرم افزار در یک نگاه :

نرم افزار تجسم نوآورانه طیف گسترده ای از گزینه ها را به کاربران ارائه میدهد هم در پردازش و هم در نمایش و ارزیابی داده های اسکن که شامل موارد زیر است.

 1. وارد کردن داده های اسکن
 2. ویژگیها را ویرایش و یادداشت ها را اضافه کنید.
 3. تنظیم نماها (چرخش، مقیاس، حرکت)
 4. از نماهای از پیش تعریف شده استفاده کنید.
 5. داده های اسکن را با اصلاح کننده ها بهینه کنید.
 6. از طرح های مختلف رابط کاربری انتخاب کنید.
 7. اختصاص انواع خاک (تغییر محاسبه عمق و تجسم)
 8. مقادیر اندازه گیری شده را انتخاب کنید.
 9. تنظیم نشانک ها (فقط PRO)
 10. صادر کردن داده ها به صورت PDF (فقط PRO)
 11. حالت تبلت را فعال کنید.

تحلیل عملکرد های ویژوالایزر 3D :

ویژگی های جدیدی برای تحلیل های پیشرفته اسکن زمین توسط این نرم افزار وجود دارد که عبارتند از :

نرم افزار OKM در کنار آشکارسازها و نیازهای کاربران به پیشرفت خود ادامه داده است بنابراین، عملکردهای مفید متعددی برای تسهیل استفاده از نرم افزار و ارزیابی کارآمدتر داده های اسکن اضافه شده است.

اسکن‌ های نمونه موجود در این برنامه به کاربران نشان میدهد که کدام جزئیات گرافیکی ممکن است اهداف بالقوه مانند صندوق‌ های گنج مدفون و مصنوعات، تونل‌ های زیرزمینی، اتاق‌ های تدفین و خطوط لوله زیرزمینی را نشان دهد علاوه بر این، کاربران توسط یک سیستم کمک تعاملی پشتیبانی میشوند این و راهنمای آنلاین در حال حاضر به زبان انگلیسی در دست ساخت هستند.

نشانک ها در تحلیل نرم افزار Visualizer 3D چه تاثیری دارند؟

نرم افزار تحلیل اسکن Visualizer 3D Studio به ویژه برای فلزیابهای OKM و اسکنرهای زمینی طراحی شده است.
با استفاده از نشانک ها، یافته های احتمالی را میتوان مستقیما در برنامه برجسته و برچسب گذاری کرد این باعث صرفه جویی در پردازش زمان بر تصاویر اسکن شده در برنامه های اضافی میشود.

نشانک ها را میتوان با فایل اسکن ذخیره کرد و بنابراین برای بینندگان خارجی نیز فرستاده شد (نرم افزار Visualizer 3D Studio مورد نیاز است) نشانک های تنظیم شده را میتوان در نسخه استاندارد نیز مشاهده کرد تنظیم و ویرایش نشانک ها فقط در نسخه حرفه ای امکان پذیر است.
برای تبادل سریعتر با همکاران و مشتریان، داده های اسکن را میتوان در یک گزارش PDF سازماندهی کرد هنگام صادرات، میتوانید به صورت جداگانه تصویر اسکن شده (نمایش صفحه فعلی) اطلاعات اسکن، اطلاعات نوع خاک و تنظیم نشانک ها را اضافه یا حذف کنید.

” برای دانلود رایگان دفترچه راهنمای نرم افزار Visualizer 3D Studio بر روی لینک زیر کلیک کنید. “

” اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب حرفه ای و پیشرفته ای دارید به آدرس سایت زیر مراجعه نمائید. “

‫0/5 ‫(0 نظر)
خروج از نسخه موبایل