بلاگ

بهترین ساعت برای فلزیابی – شرکت آلفا الکترونیک | انواع فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب طلایاب گنج یاب

بهترین ساعت برای فلزیابی: یکی از مشکلاتی که باعث می شود اپراتور در دستگاه زدن خطا کند، تایم نامناسب گنج یابی است. دفینه ای که در زمین دفن است در طول روز گرمایی را که خورشید به زمین می تاباند را جذب می کند و تا جذب کامل این زمان از ساعت 9 صبح است تا 4 بعد از ظهر و بعد از آن این گرما تا سه ساعت بعد از غروب کامل خورشید باقی می ماند و از آن به بعد شروع می کند به پس دادن گرما تا موقعی که کاملا این گرما را بدلیل سرد شدن هوا در شب از دست بدهد که تایم آن تا 5 صبح است.

بهترین ساعت برای فلزیابی

بهترین ساعت برای فلزیابی زمانی است که دفینه شروع یه دادن گرما از خود می شود البته باید موقعی باشد که وقت جزر و مد نباشد که این هم خودش پارازید در دستگاه زدن می شود پس بین ساعت 8 تا 11 شب بهترین زمان شب برای دستگاه زدن است. و در موقع روز هم زمانی که دفینه گرمای خود را کامل از دست داده بود و تازه شروع می کند به جذب گرما از آن زمان هم بهترین موقع برای دستگاه زدن است که بین 9 تا 10 صبح است چون در این زمان فلز فرکانس بهتری را از خود خارج می کند که دستگاه راحت تر می تواند آن را جذب کند و درصد خطا را کاهش میدهد.

بهترین ساعت برای گنج یابی

در این مقاله سعی بر این داشتیم که بهترین ساعت برای فلزیابی را توضیح دهیم تا از خطا فلزیاب ها جلوگیری کنید. باید در نظر داشته باشید که علاوه بر زمان مناسب دلایلی دیگری نیز وجود دارد که باعث خطا در گنج یاب میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه فلزیاب و گنج یاب ها و اطلاع از قیمت انواع فلزیاب رو لینک کلیک کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا