طلایاب و گنج یاب

ردیاب Bionic X4 با قابلیت جستجوی سریع گنجینه های طلای یونیزه شده

فلزیاب طلایاب گنج یاب

ردیاب Bionic X4 یک دستگاه منحصر به فرد با دو روش تشخیص داخلی برای یافتن گنجینه های طلا همچنین فلزات گرانبها از فاصله های طولانی.

روش تشخیص بیونیک X4 بدین صورت است که برای تشخیص اجسام طلایی مدفون در زیر خاک استفاده میشود. روش تشخیص دوم آشکارساز دوربردBionic X4 روش تشخیص یونی است که برای شناسایی گنجینه های طلای یونیزه شده و دفن شده در گذشته استفاده میشود. بنابراین از این دستگاه برای جستجوی سریع استفاده میشود. کاربر میتواند گنجینه های طلای مدفون شده قدیمی را کشف کند.

برای اطلاع از قیمت این ردیاب بر روی لینک آخرین قیمت گنجیاب کلیک کنید.

ردیاب Bionic X4

 

روش تشخیص فلزات در ردیاب Bionic X4

ردیاب Bionic X4 میتواند یک بررسی سریع از یک زمینه جستجو را انجام دهد. این ردیاب برای کاوشگرانی که هیچ سرنخی ندارند که از کجا شروع به تشخیص کنند توصیه می‌شود.

Bionic X4 همراه با تلفن های هوشمند با سیستم عامل Android کار می‌کند که برای تعیین موقعیت بصری اهداف طلا استفاده میشود.

Bionic X4 میتواند در انواع زمین ها و خاکها کار کند. مانند خاکهای مرطوب، زمین خشک و مکانهای معدنی و غیره.

البته توجه داشته باشید که در اماکن با تراکم فلزات کمتر، عملکرد بهتری ارائه می‌دهد.

از آنجا که ردیاب Bionic X4 نسبت به تغییرات میدان های یونی و بیونیکی بسیار حساس است. دقت کاوش در مناطق دست نخورده یا توسعه نیافته بسیار افزایش می یابد.

سیستم های جستجو ردیاب Bionic X4

آشکارساز طلا Bionic X4 شامل دو روش تشخیص مختلف است.

  • برای تعیین اهداف طلای مدفون:

1-روش تشخیص بیونیک (سیستم انرژی زیستی)

در این روش تشخیص، دستگاه با انرژی بیولوژیکی در تعامل استT بدن کاربر از طریق الکترودهای روی دسته آشکارساز طلا تجزیه و تحلیل می‌شود، حداقل تغییرات مواد جسم در نتیجه استفاده از این سیستم Bio-Energy اپراتور میتواند انواع اشیاء طلایی را مستقل از قدمت طلا پیدا کند.

2-روش تشخیص یونی (طلای قدیمی و یونیزه شده)

با استفاده از این روش تشخیص، دستگاه تابش یون ها را اندازه گیری میکند. از اشیا طلایی مدفون یون ها دریافت میشود، در این روش دستگاه فقط قادر به کشف گنجینه های طلای مدفون شده در طولانی مدت است.

ردیاب Bionic X4

 

امکانات ردیاب فلزیاب بیونیک ایکس 4

  • گوشی های هوشمند
  • اتصال بلوتوث کاملاً خودکار بین تلفن هوشمند
  • و Bionic X4 داده های اسکن را مستقیماً به تلفن هوشمند منتقل میکند. جایی که داده ها روی صفحه نمایش نقشه برداری میشوند. بنابراین شکارچی گنج قادر به دیدن بلبرینگ، جهت و از طریق دوربین تلفن هوشمند تصویر بگیرید و آن را برای تجزیه و تحلیل بعدی تعمیر کنید. بنابراین کاربر Bionic X4 میتواند اسکن ها را بدون استفاده از تلفن هوشمند انجام دهد.
  • اما هنگام استفاده از تلفن هوشمند و دوربین یکپارچه آن میتواند از کمک بصری برخوردار شود.

از دیگر ردیاب ها میتوان به دستگاه ردیاب بیوتارا Biotara،  ردیاب MILTAR ALAN TARAMA و  ردیاب SUPER ALAN TARAMA اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا