طلایاب و گنج یاب

طلایاب Bounty Hunter Gold | قابلیت کاوش عمیق ترین سکه ها

فلزیاب طلایاب گنج یاب

با طلایاب Bounty Hunter Gold سکه ها، حلقه ها، جواهرات و آثار باستانی را کشف کنید .این دستگاه از  ال سی دی جامبو برخوردار است.  یکی از دستگاه های سبک و خوب است که به شما امکان میدهد همه این کارها را انجام دهید! اکنون می توانید ساعت ها در پارک ها، اماکن تاریخی، مدرسه ها یا جنگل ها کاوش کنید.

مانیتور طلایاب Bounty Hunter Gold

ویژگی های طلایاب Bounty Hunter Gold

دستگاه Bounty Hunter Gold بانتی هانتر گلد از ویژگی های شناسایی هدف، کنترل های بصری، خواندن عمق هدف و صفحه نمایش ال سی دی جامبو برخوردار است. با وزنی بیش از دو پوند سبک وزن است که عملکرد فوق العاده ای را ارائه میدهد.

طلایاب با کاربری ساده و آسان: هنگامی  که بونتی هانتر ردیاب های فلزی طلا و پلاتین را معرفی کرد، متوجه شدیم که آنها به تازگی دو فلزیاب ساخته اند که سرگرمی را برای بسیاری از کاوشگران جدید فراهم میکند.

  • مدل Bounty Hunter Gold نه تنها دستگاه ساده ای نیست بلکه یکی از انعطاف پذیرترین فلزیاب هایی است که  شاهد آن هستیم. این دستگاه به شما کمک می کند تا قدیمی ترین و عمیق ترین سکه ها، حلقه ها، جواهرات و آثار باستانی  را بیابید. یک فلزیاب که همه را پیدا می کند! بانتی هانتر گلد هم برای افراد آماتور و هم برای افراد حرفه ای عالی است. می توانید آنرا روشن کنید و شکار گنج را فوراً شروع کنید. یا از ویژگی های پیشرفته برای شخصی سازی این ردیاب برای نوع شکار گنج خود استفاده کنید.
  • صفحه نمایش خوانا: طلایاب Bounty Hunter Gold  از یک صفحه نمایش بزرگ و آسان برای خواندن برخوردار است که هدف را قبل از حفر آن مشخص می کند! این صفحه نمایش برای خواندن در فضای باز آسان است و 3 اینچ کامل را دو اینچ اندازه می گیرد. صفحه نمایش اهداف مشترکی از قبیل آهن، نیکل، آلومینیوم، سکه ها  و غیره را مشخص می کند. این دستگاه  همچنین عمق هدف را به واحد  اینچ نشان می دهد. ویژگی های پیشرفته شناسایی موجود در این فلزیاب به شما کمک می کند تا مکان های کمتری حفر کنید و گنج های بیشتری پیدا کنید.

بانتی هانترگلد

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دستگاه گنج یاب ها و آخرین قیمت فلزیاب ها روی لینک کلیک کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا