طلایاب و گنج یاب

طلایاب Bounty Hunter Platinum محصول کشور آمریکا

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب Bounty Hunter Platinum قادر به کشف قدیمی ترین و عمیق ترین سکه ها ، انگشترها ، جواهرات و گنجینه ها میباشد. بالاترین مدل فلزیاب ساخت شرکت بانتی هانتر می باشد.این مدل از هر دو قابلیت شناسایی هدف صوتی و تصویری ، حالت های سفارشی ، نمایشگر عمق و صفحه نمایش LCD  برخوردار است. همچنین با قابلیت بالانس زمین کاوش در زمین های معدنی را برای شما آسان می کند با وزن سبک و باتری 1 – 9 ولت ساعت ها ازکار کردن دستگاه لذت ببرید.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب ها روی لینک کلیک کنید.

طلایاب Bounty Hunter Platinum

ویژگی های طلایاب Bounty Hunter Platinum

طلایاب Bounty Hunter Platinum ، دارای ویژگی شناسایی پیشرفته با برنامه های سفارشی آسان ، کنترل تعادل زمین ، خواندن عمق گسترده و صفحه نمایش LCD ( صفحه نمایش کریستال مایع ) است. با وزنی کمی حدود 2 پوند ، بانتی هانتر یک فلزیاب مدرن سبک وزن است که عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهد.

آیا از فلزیاب های پیچیده خسته شده اید ؟  آیا به دنبال یک طلایاب آسان برای استفاده هستید که بالاترین ویژگی ها را در اختیار شما قرار دهد که همه بتوانند از آن استفاده کنند؟ انتظار پایان یافت ، طلایاب Bounty Hunter Platinum فرا رسید! نگران نباشید ، دکمه را فشار دهید و شما آماده برای شروع شکار گنج هستید. بدون روال پیچیده راه اندازی. این دستگاه از لحظه روشن کردن آماده یافتن گنج است.

صفحه نمایش Jumbo هدفمند

طلایاب Bounty Hunter Platinum دارای یک صفحه نمایش بزرگ و آسان برای خواندن است که هدف را قبل از حفر آن مشخص می کند! این صفحه نمایش فلزیاب بانتی هانتر پلاتینوم برای خواندن در فضای باز آسان است و 3 اینچ کامل را دو اینچ اندازه می گیرد. صفحه نمایش اهداف مشترکی از قبیل آهن ، فویل ، نیکل ، می تواند زبانه ها ، کلاه های پیچ ، محل های سکه های پنجه ای و غیره را شناسایی کند.

طلایاب Bounty Hunter Platinum همچنین یک شماره شناسایی منحصر به فرد برای هر هدف ارائه می دهد. این بعد اضافی از شناسایی هدف هنگام جستجو برای گنجینه یا اهداف غیرمعمول با سطح منحصر به فرد از هدایت مانند سکه های طلا ، آثار گذشتگان از جمله سگک ها ، دکمه ها و مینی توپ ها مهم است. ویژگی های پیشرفته شناسایی موجود در این گنج یاب به شما کمک می کند تا کاوش های کمتری حفر کنید و گنج های بیشتری پیدا کنید. بیشترین وقت خود را در این زمینه با Bounty Hunter Platinum بکار ببرید.

مهندسان Bounty Hunter با معرفی سری پلاتینوم جدید Bounty Hunter با یک صفحه clean تمیز شروع به کار کردند. مدل Bounty Hunter Platinum از نظر ویژگی های بسته بندی شده و در عین حال دقت تشخیص را ارائه می دهد.

مانیتور طلایاب Bounty Hunter Platinum

حالت های جستجوی بانتی هانتر پلاتینوم

  • حالت تفکیک– این حالت ، حالت پیش فرض است و روشی است که بیشتر برای جستجوی مداوم استفاده می شود. مانند بسیاری از ردیاب های فلزی مدرن ، برای کشف و شناسایی اهداف ، به جستجوی کویل نیاز دارد. در این حالت ، اهداف  مشخص می شوند و در طبقه بندی در بالای صفحه طبقه بندی می شوند. یک مقدار عددی دو رقمی ، در مقیاس 10 تا 99 در وسط صفحه نمایش داده می شود. دامنه عمق هدف نیز در پایین صفحه نمایش داده می شود. همه موارد منو را می توان در این حالت انتخاب ، تنظیم و یا تغییر داد.
  • حالت  Pinpoint Mode – برای یافتن مکان دقیق هدفی که قبلاً با استفاده از حالت تبعیض قرار گرفته بود ، استفاده می شود. از آنجا که در این حالت نیازی به حرکت روی هدف نیست ، می توانید سیم پیچ را با کندتر حرکت داده و در هنگام نزدیک هدف ، میدان تشخیص را باریک کنید.
  • حالت Ground Grab – این حالت مناسب برای زمانی است که تمام خاک ها حاوی مواد معدنی هستند. سیگنال های مواد معدنی در زمین با سیگنال های موجود در اشیاء فلزی تداخل می کنند. تمام خاک ها از نظر نوع و میزان مواد معدنی موجود در خاک تفاوت زیادی دارند و می توانند تفاوت زیادی داشته باشند. این آشکارساز الگوریتم های متعادل کننده زمین را در بر می گیرد که تداخل ناشی از مواد معدنی زمین موجود در بیشتر خاک ها را از بین می برد. قابلیت سریع و آسان برای استفاده از Ground Grab ، به کاربر اجازه می دهد دقیق تر مدار داخلی ردیاب را به زمین خاصی که جستجو می کنید ، کالیبره کند.
  • حالت All Metals Mode – این حالت ، حالت بدون حرکت است. اهداف فلزی با استفاده از کویل جستجو بدون حرکت بر روی هدف شناسایی می شوند. شناسایی هدف در این حالت امکان پذیر نیست. تمام اشیاء فلزی یک هوم تک قطبی را القا می کنند. مقدار 2 رقمی در وسط صفحه نمایانگر عمق تقریبی هدف در اینچ است.

از دیگر دستگاه طلایاب و گنج یاب های این کمپانی میتوان به  فلزیاب sharp shooter  و  فلزیاب Junior Bounty Hunter اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا