طلایاب و گنج یاب

گنجیاب Bounty Hunter Titanium | دارای عملکرد فوق العاده پیشرفته

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنجیاب Bounty Hunter Titanium قادر به کاوش قدیمی ترین و عمیق ترین سکه ها، حلقه ها، جواهرات و آثار باستانی است. این مدل از هر دو شناسایی هدف صوتی و تصویری، 2 حالت جستجو اتوماتیک، نشانگر عمق و صفحه نمایش ال سی دی جامبو برخوردار است. تیتانیوم دارای بالانس زمین اتوماتیک برای از بین بردن تأثیر مواد معدنی موجود در زمین است. یک فلزیاب سبک و کاملاً حرفه ایی است که به شما امکان میدهد همه کارها را انجام دهید! و می توانید ساعت ها در ماسه های خشک در ساحل، پارک ها یا جنگل کاوش کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد دستگاه فلزیاب ها و خرید انواع طلایاب ها روی لینک کلیک کنید.

مانیتور گنج یاب Bounty Hunter Titanium

ویژگی های گنجیاب Bounty Hunter Titanium

گنجیاب Bounty Hunter Titanium از جدید ترین فلزیاب های میان رده کمپانی بانتی هانتر ، دارای ویژگی شناسایی پیشرفته با 2 حالت از پیش تعیین شده آسان و دارای بالانس زمین از پیش تعیین شده ، خواندن عمق  و بزرگترین صفحه نمایش ال سی دی جامبو در کلاس خود است. با وزنی کمتر از دو پوند ، یک فلزیاب سبک مدرن ساخت بانتی هانتر  است که عملکرد و ارزش فوق العاده ای برای  شما ارائه می دهد.

 

اکنون می توانید ساعتها بدون خستگی به کاوش ادامه دهید. این دستگاه یکی از فلزیاب های سبک و دارای ویژگی بسیار خوب است که به شما امکان می دهد بلافاصله تفریحی کاوش ​​را شروع کنید! از این فلزیاب در ساحل ، پارک ها ، اماکن قدیمی خانه. سکه های قدیمی، عمیق، حلقه ها، جواهرات و آثار باستانی  را با گنجیاب Bounty Hunter Titanium کشف کنید. این ردیاب دارای هر دو هدف شناسایی صوتی و تصویری، خواندن عمق گسترده و صفحه نمایش LCD Jumbo است. تیتانیوم دارای بالانس زمین اتوماتیک برای کاهش یا از بین بردن تأثیر مواد معدنی موجود در زمین است.

گنجیاب Bounty Hunter Titanium

 

اگرچه ال سی دی (نمایشگر کریستال مایع) در شناسایی اشیاء دفن شده بسیار دقیق است ، ممکن است هنگام قدم زدن روی یک مورد ، به دنبال صفحه نباشید. ردیاب دارای 3 صدای صوتی است و اولین هشدار شما برای یک جسم مدفون خواهد بود. این سیستم بازخورد صوتی ابتدا از حضور یک شیء به شما هشدار می دهد. سپس به صفحه نمایشگر LCD بروید ، تا جزئیات واضح و روشن را مشاهده کنید ، آنچه در آن واقع شده اید را نشان دهید. ردیاب بسته به جسم شناسایی شده ، تا سه تُن صدای متفاوت است.

از دیگر دستگاه فلزیاب و گنجیاب های این کمپانی میتوان به طلایاب Platinum Pro و فلزیاب Legacy 1500 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا