طلایاب و گنج یاب

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028 با فرکانس کاری 6.5 کیلوهرتز (VLF)

فلزیاب طلایاب گنج یاب

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028 یک آشکارساز ساده است اما دقیقا همان چیزی است که برخی مبتدیان میخواهند استفاده از آن آسان است فلزات را تشخیص میدهد و سبک وزن است در حالی که ممکن است چندین محدودیت وجود داشته باشد که متخصصان و کاربران متوسط ​​نتوانند از آنها عبور کنند قیمت پایین عامل اصلی است که مبتدیان وقتی تازه سرگرمی را شروع میکنند از آن استقبال میکنند.

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028

مهم ترین ویژگی های دستگاه فلزیاب Canway GC-1028 :

 • فرکانس کاری 6.5 کیلوهرتز
 • فناوری القایی VLF
 • بسیار سبک وزن و ایده آل 
 • ایده آل برای آب های کم عمق
 • تعادل زمین از پیش تعیین شده
 • قابلیت کاوش اهداف کوچکتر تا عمق 7 اینچی 
 • حساسیت بسیار بالا به انواع فلزات آهنی
 • مدت زمان کارکرد باتری تا 5 ساعت مداوم

مشخصات فنی دستگاه طلایاب Canway جی.سی_1028 :

 • سیم پیچ جستجوی متحدالمرکز 8 اینچی
 • شامل بیل حفاری
 • کیف حمل بزرگ
 • جک هدفون 3.5 اینچی
 • شامل 2 عدد باتری قلیایی قابل شارژ
 • صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه
 • طول دسته قابل تنظیم 33 تا 40 اینچی
 • 2 سال گارانتی
 • دفترچه راهنمای کاربر

سانوی GC-1028 برای چه کسانی مناسب است؟

فلزیاب Canway یک دستگاه بسیار ابتدایی است که دارای طول قابل تنظیم از 33 تا 40 اینچ است و هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان بزرگتر مناسب است وزن آن نسبتا سبک بوده بنابراین کودکان و کاربران بزرگتر میتوانند بدون فشار و خستگی برای جلسات شکار طولانی استفاده کنند.
این قطعا یک فلزیاب است که برای مبتدیانی طراحی شده است که فقط میخواهند اصول اولیه را شروع کنند کاربران متوسط ​​و متخصص از Canway راضی نخواهند بود و تمایل بیشتری خواهند داشت اما برای وارد شدن به زیر و بم تشخیص در حالی که با بودجه محدودی همراه هستید بیشتر از چیزی که برای newb انجام میشود خواهد بود.

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028

سانوی جی.سی 1028 چگونه کار می کند؟

Canway یک فلزیاب تک فرکانس VLF است که در 6.5 کیلوهرتز کار میکند با توجه به قیمت، اگر یک سرگرمی تفریحی هستید عملکرد بسیار خوبی دارد یافتن چیزهایی در حیاط خلوت، چند سکه و جواهرات گمشده در ساحل یا حتی برخی از آثار تصادفی بعد از ظهری پر از لذت و سرگرمی را ایجاد میکند.
این پیشرفته‌ ترین آشکارساز موجود در بازار نیست زیرا یک واحد اکتشاف سطحی است که تا عمق 7 اینچی بهترین عملکرد را دارد اجسام بزرگتر ممکن است در عمق بیشتری پیدا شوند اما عوامل زیادی در توانایی آن برای شناسایی نقش دارند.

تحلیل و بررسی سایر مزیت های کاربردی Canway GC-1028 :

 1. چندین آهنگ صوتی :
  این یک ویژگی استثنایی است که نیاز به عادت کردن دارد بسیاری از فلزیاب های ابتدایی تنها ممکن است 1-2 تن را ارائه دهند اما Canway دارای سه رنگ متمایز برای انواع مختلف فلز است.
 2. حالت تمام فلزی :
  این یکی از حالت های اصلی جستجوی آشکارساز است. تمام حالت فلزی با هیچ تبعیضی کار میکند و به کاربر از همه انواع فلزات شناسایی شده هشدار میدهد این ویژگی بیشترین تشخیص عمق را با بالاترین حساسیت ارائه میدهد.
 3. حالت تبعیض :
  این حالت DISC/Notch دومین حالت جستجوی آشکارساز است. این امکان را به شما میدهد تا انواع خاصی از فلزات را از ارسال سیگنال جدا کنید بنابراین میتوانید موارد ناخواسته رایج را نادیده بگیرید و روی حفر سکه ها و موارد دیگر تمرکز کنید.
 4. عملکرد دقیق :
  داشتن یک ویژگی دقیق در چنین آشکارساز ارزانی خوب است این دکمه اختصاصی PP خود را دارد تا پس از یافتن موفقیت آمیز یک هدف در حالت های تمام فلزی یا دیسک، آن را فعال کنید در حالت PP، آشکارساز حساسیت را برای ارائه داده های دقیق افزایش میدهد.
 5. صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه :
  نمایشگر LCD با نور پس زمینه ای کار میکند که به نظر نمیرسد روشنایی قابل تنظیم باشد صرف نظر از این، هنگام تشخیص در تاریکی دید زیادی را فراهم میکند.

دو دسته از محدودیت های دستگاه گنجیاب سانوی :

 1. باتری قلیایی :
  Canway برای کارکردن از باتری های 9×2 ولتی و حداکثر تا 5 ساعت استفاده میکند این میتواند بسیار پرهزینه باشد بنابراین بهتر است باتری‌ ها را زمانی که از آن استفاده نمیکنید خارج کنید تا از روشن شدن تصادفی دستگاه جلوگیری شود.
 2. تعادل زمین از پیش تعیین شده :
  این یک ویژگی ذاتا بد نیست زیرا بسیاری از آشکارسازهای این نوع به چیزی بیش از تعادل زمین از پیش تعیین شده نیاز ندارند. با این حال، زمانی که برخی از کاربران نسبت به قرائت های نادرست یا عدم دقت ابراز نگرانی کرده اند ممکن است به دلیل شرایط خاک یا تاخیر بین عملکرد تبعیض باشد.
تعادل زمین با آشکارساز سانوی حین کاوش چه کمکی به شما میکند؟

تعادل زمین به شما امکان میدهد آشکارساز را با فاز زمین تطبیق دهید تا بتوانید خوانش های نادرست را که در واقع سیگنال های مواد معدنی در خاک هستند حذف کنید هنگامی که در محیط‌ هایی با محتوای نمک و اکسید آهن بالا، پچ پچ و/یا خوانش‌ های نادرست میشنوید این به دلیل شناسایی این مواد معدنی توسط آشکارساز است و سیستم را بیش از حد بارگذاری میکند.

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028

برخی از کاربران گفته‌ اند که دستگاه هنگام عبور از روی یک شی بوق میزند و پس از عبور مجدد از همان ناحیه «ناپدید میشود».
این امر در برخی از مدل‌ های سطح ورودی رایج است زیرا آشکارساز ممکن است در ابتدا سیگنالی را بر روی یک شی ارسال کند و وقتی دوباره از روی آن عبور کرد خاموش میماند این بیشتر به دلیل این واقعیت است که یک ثانیه طول میکشد تا سیستم متوجه شود که شما ممکن است این نوع فلز را از تشخیص جدا کرده باشید این ایراد از ردیاب یا خراب بودن آن نیست این فقط ماهیت برخی از آشکارسازهای سطح ورودی است.

” سوالات رایج ؛

 • آیا می توان از فلزیاب Canway در ساحل استفاده کرد؟
  به زبان ساده نه. نباید در آب شور یا ماسه مرطوب استفاده شود با این حال میتوانید از آشکارساز روی شن و ماسه خشک استفاده کنید آشکارساز دارای تعادل زمین از پیش تنظیم شده است بنابراین شما نمیتوانید آن را تنظیم کنید تا مواد معدنی ایجاد کننده نویز را حذف کنید برخی ممکن است سعی کنند حساسیت را کاهش دهند اما احتمالا باعث میشود که به جایی برسد که اصلا چیزی پیدا نمیکنید.
 • آیا سیم پیچ جستجو ضد آب است؟
  کویل جستجوی متحدالمرکز 8 اینچی کاملا ضد آب است و میتوان آن را زیر آب فرو برد. با این حال جعبه کنترل نیست بنابراین آشکارساز برای غوطه وری توصیه نمیشود در حالی که سرچ کویل ضد آب است به این معنی نیست که برای استفاده در موج سواری مناسب است اگر سیم‌ پیچ آب شور روی آن گرفت حتما آن را با آب شیر بشویید تا مواد معدنی که ممکن است باعث ایجاد سیگنالها و تجمع نامنظم شوند حذف شود.
 • آیا Canway GC-1028 دارای گارانتی است؟
  فلزیاب Canway با ضمانت 2 ساله سازنده محافظت میشود به نظر میرسد که Canway خدمات مشتری بسیار پاسخگو دارد و آنها سریعا به هر مشکلی رسیدگی میکنند و جایگزینی ارائه میدهند این احتمال وجود دارد که بخشی از محبوبیت Canway به دلیل بخش ارتباط با مشتری قابل دسترسی و قابل اعتماد آن باشد.

برای خرید دستگاه فلزیاب Canway GC-1028 به آدرس سایت زیر مراجعه نمائید.

دستگاه فلزیاب Canway GC-1028

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا