طلایاب و گنج یاب

طلایاب CF77 Coin Finder | دارای طراحی ارگونومیک و قابلیت از بین بردن سیگنال های آهن

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب CF77 Coin Finder از فلزیاب های میان رده ساخت شرکت نوکتا ماکرو ترکیه به شما امکان می دهد در مناطقی که قبلاً نمی توانستید کاوش کنید ، به راحتی طلا، تک سکه، جواهرات، آثارباستانی و سایر اشیاء ریز را تشخیص دهید. فلزیاب این کار را با ارائه جستجوی پایدار و عمیق در سخت ترین شرایط زمین انجام میدهد.

طلایاب CF77 Coin Finder

ویژگی های طلایاب CF77 Coin Finder

دستگاه CF77 Coin Finder به شما اجازه می دهد تا در عمق بیشتر نسبت به سایر فلزیاب ها سکه و آثارباستانی که در این گروه  قرار دارند کاوش کنید و به اهداف خود برسید. از عملکرد صاف و پایدار حتی در سخت ترین شرایط زمین لذت ببرید. به سرعت خواهید فهمید که ردیاب فلزی CF77 مناطقی را باز می کند که فکر می کنید قبلاً کار شده اند. اهدافی را که سایر شکارچیان گنج با دستگاههای دیگر منتقل کرده اند، کشف کنید.

 

CF77 دارای 3 کویل جستجوی DD با وزن سبک و مقاوم در برابر آب متفاوت است! فقط کافی است سیم پیچ مناسب را برای هر محیط انتخاب کنید تا به بهترین عملکرد برسید. طراحی DD این کویلهای جستجو به شما امکان می دهد حتی در سخت ترین شرایط زمینی به عمق جستجو بپردازید. از بین سیم پیچ های 23 سانتی متر (9 ”) ، 28 سانتی متر (11 ”) یا 45 سانتی متر (18 ”) را انتخاب کنید.

این طلایاب کوچکترین لوپ جستجو دسترسی آسان به مناطق باریک و تفکیک هدف مناسب را فراهم می کند. سیم پیچ متوسط ​​بالانس خوبی از عمق و جدایی هدف را فراهم می کند. بزرگترین سیم پیچ جستجو عمیق ترین جستجوها را در مناطق گسترده باز انجام می دهد. با انتخاب سه گزینه ، همیشه می توانید بهترین سیم پیچ جستجو را برای محیط خود انتخاب کنید. در زمینه های مختلف بهترین عملکرد را بدست آورید.

 

دستگاه CF77 Coin Finder

حالت IRON AUDIO

فلزیاب CF77 می تواند سیگنال های آهن تولید شده توسط خاک را در مناطق به شدت معدنی از بین ببرد. ویژگی خاموش / خاموش صوتی آهن منحصر به فرد به شما امکان می دهد با خاموش کردن کامل صداهای آهنی ، فقط فلزات غیر آهنی را تشخیص دهید.

طراحی ارگونومیک دستگاه

دستگاه فلزیاب CF77 ردیاب فلزی کاربر پسند است که با سهولت استفاده در ذهن طراحی شده است. یک طراحی ارگونومیک هوشمندانه و کنترل ساده به شما امکان می دهد که تمام روز را بدون خستگی کاوش کنید. کاربران متوسط ​​و حرفه ای هر دو از طراحی هوشمندانه و عملکرد بصری قدردانی میکنند.

باتری با طول عمر بالا

فلزیاب CF77 Coin Finder توانایی شکار را در تمام روز و سپس برخی از آنها فراهم میکند. اکنون می توانید بدون نگرانی در مورد کم مصرف بودن شکار کنید. با استفاده از تنها 8 باتری قلیایی AA ، ردیاب فلزی CF77 به راحتی میتواند 30 ساعت کار کند.

از دیگر دستگاه طلایاب و گنج یاب های کمپانی نوکتا ماکرو میتوان به  فلزیاب Gold Finder 2000 و فلزیاب NMS20 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا