طلایاب و گنج یاب

دستگاه طلایاب ctx3030 محصول ماینلب استرالیا

فلزیاب طلایاب گنج یاب

دستگاه طلایاب ctx3030 کاملترین دستگاه دارای عملکرد بالا و خوب می باشد. شما می توانید با استفاده از سیستم دقیق تشخیص اشیا موجود دراین دستگاه آثار باستانی بیشتری را پیدا کنید.می توانید با GPS جامع و منحصربفرد شرکت Minelab، به موقعیتهای مورد نظر خود هدایت شوید و یافته های خود را ثبت کنید. برای اطلاع از قیمت فلزیاب ها روی لینک کلیک کنید.

دستگاه طلایاب ctx3030

 

ویژگی های طلایاب ctx3030

طلایاب CTX 3030 محصول کمپانی Minelab است. این گنج یاب را روشن کرده و به کار خود بپردازید، پنج حالت جستجوی ازپیش تنظیم شده و بسیاری از عملکردهای اتوماتیک این دستگاه کار با آن را برای افراد مبتدی آسان می سازد. ویژگیهای پیشرفته براحتی با لمس کردن یک دکمه برای جویندگان گنج باتجربه قابل دسترسی می باشد.

ضد آب: شما می توانید با این گنجیاب منحصر بفرد برای تشخیص و شناسایی گنج به هرجایی بروید. شما توانایی جستجو در زمین یا زیر آب را خواهید داشت زیرا این دستگاه تا 10 فوت (3 متر) ضد آب می باشد.

سیستم صوتی بی سیم: شما آزادی تشخیص و شناسایی را خواهید داشت بدون اینکه هدفون شما به ردیاب متصل باشد. با میزان 10 WM بی سیم شما می توانید گزینۀ استفاده از اسپیکر داخلی، هدفونهای ارسال شده، یا هدفونهای مورد نظر خود را خواهید داشت.

تشخیص FeCo نهایی: با تفکیک پذیری فلزات آهنی و قابلیت رسانایی اشیاء، پروفایلهای مشخصات صدای قابل تنظیم مثبت، شما می توانید اشیایی که می خواهید را تشخیص داده یا بپذیرید و بقیه را رد کنید.

نمایشگر تمام رنگی: ال سی دی تمام رنگی بوضوح اطلاعات بیشتری را درمورد اشیاء نمایش می دهد که این سبب افزایش قابلیت تشخیص طلایاب ctx3030 درمقایسه با دستگاه های دیگر می گردد.

تعیین موقعیت GPS: با استفاده از صفحه نمایش نقشه و ابزار هدایت و راهنمایی می توانید مشاهده کنید که کجا بوده اید، و در حال رفتن به کجا هستید.

صفحه نمایش ctx3030

 

امکانات دستگاه ctx3030

  • دستگاه چند فرکانسی FBS 2
  • ضد آب تا عمق 3 متر
  • نمایش منوی 9 زبان شامل آلمانی
  • کیفیت قوی MINELAB ، طراحی ارگونومیک
  • ناوبری داخلی GPS با تنظیم از طریق نرم افزار xChange2 ارائه شده (از جمله کابل USB)
  • ماژول رادیویی WM 10 برای خروجی صدا و اتصال هدفون
  • عملکرد عالی عمق و تفکیک فلز در همه انواع خاک! مناسب برای همه مناطق جستجو
  • LCD کامل رنگی Minelab UW CTX 3030 نمایانگر واضحی از داده های بیشتر
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا