طلایاب و گنج یاب

گنج یاب Deep Seeker یکی از بهترین دستگاه های آلمان | طلایاب ارزان قیمت

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنج یاب Deep Seeker یکی از آشکارساز های میان رده که امکانات خوبی دارد. شعاع زن Deep Seeker برای کار در زمین‌های سخت طبیعی مختلف مانند زمین‌های صخره‌ای و بسیار معدنی طراحی شده است.

گنج یاب Deep Seeker

 

ویژگی های دستگاه گنج یاب Deep Seeker

گنج یاب Deep Seeker دستگاهی است که شامل یک کنترل کامل جعبه جستجو است. 5 سیستم در یک دستگاه گنجانده شده است:

  • سیستم 1: مکان یاب با فاصله طولانی

هنگامی که یک هدف در صفحه شناسایی می شود، جهتی که در آن قرار دارد ظاهر می شود، کاربر می تواند نوع فلز یا سنگ جواهری مورد نظر را انتخاب کند. ظرفیت DeepSeeker تا 3000 متر فاصله و 40 متر عمق دارد.

  • SYSTEM 2: جستجوی سیستم یونیک برای زمینه های یونی

طلا ، گنجینه ها و دفن ها با گذشت زمان ، اثر خاک و انتشار خطوط مغناطیسی شمال-جنوب ، یک میدان یونی را تشکیل می دهد. با انتخاب سیستم یونی از دستگاه خود و هدف قرار دادن آن ، هنگامی که هدف شناسایی می شود صدایی ساطع می شود و کاربر به سمت هدف می رود.

  • SYSTEM 3: سیستم تصویربرداری سه بعدی

گنج یاب Deep Seeker لایه های زمین را اسکن کرده و در تصاویر سه بعدی نمایش می دهد، همچنین اهدافی را که به عنوان طلا، نقره، سایر فلزات ارزشمند، گنجینه ها و غارها شناسایی شده اند، نشان می دهد.

شعاع زن دیپ سیکر

  • سیستم 4: سیستم مغناطیس سنج

گنج یاب Deep Seeker به موقعیت یاب اجازه می دهد تا فلزات مغناطیسی مانند آهن و مشتقات را پیدا کند این سیستم به شما اجازه می دهد تا بدانید فلزی غیر گرانبها تا عمق 45 متر مدفون شده است یا خیر.

  • سیستم 5: سیستم شناسایی حفره

در داخل طلایاب مغناطیسی یک سیستم جستجو دیگر وجود دارد: تشخیص حفره. اگر حفره ای وجود داشته باشد، دستگاه با مکان نما روی صفحه بالاتر از هدف بوق می زند.

همچنین مطالعه کنید در مورد دستگاه فلزیاب سوپرسنس که یکی از محصولات شرکت آلفا الکترونیک می باشد. قدرت باور نکردنی در کاوش زیرخاک دارد. و از آن به عنوان فلزیاب همه کاره یاد میشود.

و فلزیاب Commando از شرکت Bounty Hunter که با ترکیبی از رنگ های استتار و طراحی بهینه شده راحتی را با کنترل های ساده و بصری ارائه می دهد.

‫2/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا