طلایاب و گنج یاب

طلایاب Discovery 3300 | عمق زنی عالی | گنج یاب قوی و ارزان قیمت

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب Discovery 3300 یکی از عمق زنی ترین دستگاه های ساخته شده توسط Bounty Hunter است. از ویژگی های آن بالانس زمین خودکار برای بالاترین کارایی در شرایط نامساعدتر و مشخص کردن دقیق برای جستجوی عمیق تر و مکان دقیق است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه گنج یاب ها و خرید فلزیاب ها روی لینک کلیک کنید.

طلایاب Discovery 3300

ویژگی های طلایاب Discovery 3300

دستگاه Discovery 3300  همچنین دارای شناسه هدف 3 رقمی ، شناسایی هدف دیجیتال 11 بخش، حذف اهداف ناخواسته با 1 لمس ، نشانگر عمق سکه و بازخورد صوتی 4 رنگ است. با دو باتری قلیایی 9 ولت کار می کند .

امکانات طلایاب Discovery 3300 شامل : قابلیت تعادل دستی که به کاربر امکان کنترل تنظیمات بالانس زمین را می دهد. ریز پردازنده که تفکیک را کنترل می کند، حالت دقیق اشاره ای یک لمسی را برای عمق بیشتر جستجو  و مکان های دقیق اشیا دفن شده ، 5-حالت های عملکرد برای استفاده آسان ، شناسه صوتی 4-tone تن های مختلفی را برای انواع مختلف فلز می دهد.

Bounty Hunter Discovery 3300 چگونه عمل می کند؟

طلایاب Discovery 3300 یک واحد تک فرکانس VLF است که در 6.6 کیلوهرتز کار میکند. فرکانس پایین آن به آن اجازه میدهد تا در عمق بیشتری به زمین نفوذ کند. حداقل تشخیص سکه 8 اینچ است، اما از آنجایی که می‌توانید حساسیت، بالانس زمین و تفکیک را تنظیم کنید، اساساً می‌توانید Discovery را برای جستجوی عمیق‌تر و یافتن گنج‌هایی که سال‌ها حفاری نشده‌اند، استفاده کنید. با Discovery 3300 میتوانید آب کم عمق را تشخیص دهید زیرا کویل جستجو و شفت ضد آب هستند. جعبه کنترل و اتصال سیم پیچ به آن ضد آب نیست، بنابراین از خیس شدن آنها خودداری کنید.

زنگ‌های صوتی نقش بزرگی در توانایی آشکارساز برای تعیین نوع فلزی که پیدا کرده‌اند دارد. در حالی که بسیاری از فلزیاب ها ممکن است تنها دو یا سه آهنگ ارائه دهند، 3300 دارای چهار زنگ است. صدای کم اجسام کوچک: آلودگی ها، نیکل و قطعات طلای کوچکتر را تشخیص میدهد. زنگ متوسط: طلای بزرگتر و درپوش های پیچ را تشخیص میدهد. زنگ بالا: اجسام غیر آهنی و با رسانایی بالا مانند نقره، برنج و مس را تشخیص میدهد.

مانیتور طلایاب Discovery 3300

امکانات دیسکاوری 3300

  • بالانس دستی زمینی برای بالاترین عملکرد در شرایط نامساعد تر
  • ردیاب عمیق ترین جستجو
  • 3-شناسه هدف رقمی
  •  ایده آل برای تشخیص دقیق اهداف خاص در عمق
  • حالت های Motion All-Metal ، Progressive Discrimination ، Notch و Pinpoint
  • تعادل زمین از پیش تعیین شده، پاسخ به محتوای مواد معدنی در زمین را خنثی می کند
  • شناسه هدف احتمالی 11 بخش دیجیتال ، طیف وسیعی از اهداف را شناسایی می کند
  • در بسته بندی های بدون سرخوردگی مجاز ارسال می شود

دیگر گنج یاب های این کمپانی:

گنج یاب Quick Draw-II

فلزیاب Commando

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا