طلایاب و گنج یاب

فلزیاب GARRETT PD 3500I طراحی شده برای محیط های امنیتی مانند زندان ها

فلزیاب طلایاب گنج یاب

یکی از قوی ترین آشکارساز فلزی که در درنیا وجود دارد. فلزیاب GARRETT PD 3500I برای محیط امنیتی مانند زندان ها و بازرسی و امکانات قفل نظامی را برآورده می کند.

مدل فلزیاب GARRETT PD 3500I ردیابی فلزی یک آشکارساز سنگین طراحی شده برای مقاومت در محیط امنیتی مانند زندان ها است. ساخته شده با ورق های پوششی آلومینیومی و مونتاژ شده با پیچ ضد انعطاف برای مقاومت در برابر اثرات سوء استفاده و تغییرات آب و هوا است. تشخیص مبتنی بر ریزپردازنده و مدار عملیاتی ارائه قابل اعتماد، تشخیص فلز یکنواخت از سر تا پا.

قیمت دستگاه طلایاب فلزیاب گنج یاب را مشاهده کنید.

فلزیاب GARRETT PD 3500I

 

حداکثر امنیت با گیت/ فلزیاب GARRETT PD 3500I

فلزیاب GARRETT PD 3500I می‌تواند انواع سلاح های محدود را تشخیص دهد، از جمله Glock 17 و هر نوع سلاح های آهنی یا غیر آهنی، کوچک کالیبراسیون. سه سطح حساسیت را به همراه دارد که جستجوی بهینه را در هر برنامه امنیتی فراهم میکند. جعبه کنترل صفحه کلید را می توان در داخل یا خارج از واحد نصب کرد. Garrett Magagancanner MS 3500 آشکارساز فلزی حداکثر امنیت را با حداقل مقدار تعمیر و نگهداری فراهم میکند.

مشخصات فنی گنج یاب  PD 3500I

  • قدرت: کاملا اتوماتیک 100 تا 240 واحد. منبع تغذیه با استانداردهای UL، CSA، TUV و VDE مطابقت دارد
  • دمای عملیاتی: -4F (-20 درجه سانتیگراد) به 158F (70C)؛ رطوبت به 95٪ غیر تراکم
  • استانداردهای حفاظت از شیطانی / حفاظت از جسم خارجی با IP 55، استاندارد IEC مطابقت دارد. “درجه حفاظت ارائه شده توسط محوطه،” IEC 60529

اثبات و کشف هدف

تمام قطعات الکترونیک فلزیاب GARRETT PD 3500I را میتوان در پشت یک درب قفل کلید در مونتاژ کلاه ایمنی محافظت کرد. کدهای دسترسی به سطح دوگانه مورد نیاز یا تغییر تنظیمات حساسیت و برنامه های تشخیص؛ یک سطح برای استفاده توسط ناظران در انتخاب برنامه ها و حساسیت و دیگری برای تنظیم اولیه و کنترل کلی موجود است؛ کد توالی غیر قابل تنظیم مجدد، تمام تغییرات ایجاد شده هر زمان که کدهای حساسیت دسترسی پیدا میکنند. هشدار قابل شنیدن هر گونه تلاش غیر مجاز برای دسترسی را گزارش میدهد. تمام اتصالات برای اطمینان از اتصالات مناسب کلید میشوند.

تکنولوژی ساخت و ساز

ناهارخوری، سنگین 3/32 “صفحات آلومینیومی زره ​​پوش با کلاه گوشه انعطاف پذیر برای محافظت در برابر حداکثر سوء استفاده فیزیکی.

خروجی های کنترلی

سوئیچ های حالت جامد (ولتاژ کم ولتاژ پایین یا DC) برای فعال سازی هشدار خارجی و دستگاه کنترل.

هماهنگ سازی

کانال ها اجازه میدهد چندین MS 3500s و دیگر آشکارسازهای گرت به طور همزمان در نزدیکی نزدیک عمل کنند

سرکوب تداخل

100٪ سنسور کویل فردا محافظ؛ تداخل RFI با سخت افزار کاهش مییابد؛ مدار ویژه گرت ساخته شده برای سرکوب سر و صدا و نادیده گرفتن مانیتور اشعه ایکس. تداخل فیزیکی به حداقل رساندن طراحی کویل و مدار

هشدار دهنده

نور آماده نشان میدهد واحد عملیاتی است؛ چراغ های زنگ دار و هشدار قابل شنیدن زمانی که مقدار هدف فلز شناسایی میشود فعال میشود.

پوشش اهداف

برنامه ها برای از بین بردن مشکل اهداف متفاوتی از یکدیگر طراحی شده اند.

ضمانتنامه

محدود 24 ماه، قطعات و کار

ساخت Garrett آمریکا

از دیگر طلایاب و گنجیاب های کمپانی گرت میتوان به  فلزیاب Garrett GTP 1350 ،  فلزیاب GARRETT GTI 2500 و  فلزیاب Pro-Pointer II اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا