طلایاب و گنج یاب

آب یاب GeoSeeker| اسکن تا عمق ۲۵۰ متری در زیر زمین | توان تشخیص حفره و آب

فلزیاب طلایاب گنج یاب

آب یاب GeoSeeker با بهره گیری از روش های اندازه گیری ژئوالکتریک بر اساس شلومبرگر  اقدام به خواندن مقاومت ظاهری از زمین. براساس آن مقاومت زمینی می کند ، که آب یاب   قادر به یافتن رسوبات آب زیرزمینی ، شن و ماسه آب و سطح زیرزمینی و همچنین حفره هایی مانند غارها ، تونل ها ، محفظه ها و موارد مشابه است. بنابراین ، دستگاه ژئوفیزیکی می تواند همزمان به عنوان آب یاب یا ردیاب حفره مستقر شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب و دیگر دستگاه ها روی لینک کلیک کنید.

دستگاه آب یاب GeoSeeker

ویژگی های آب یاب GeoSeeker

اجزای سخت افزاری اسکنر OKM GeoSeeker  توسط رایانه لوحی اندرویدی مدرن کاملاً کنترل می شوند. تمام دستورات و نتایج اندازه گیری از طریق Wi-Fi بی سیم منتقل می شوند. با استفاده از نرم افزار از پیش نصب شده، شما به سادگی یکی از سه حالت اسکن پشتیبانی شده را انتخاب می کنید:

 

سه حالت اسکنر OKM GeoSeeker

 • اسکن فعال (دقیق)
  آب یاب GeoSeeker در حالی که از این حالت اسکن استفاده می کند ، از دو الکترود برای تزریق نیروی الکتریکی به خاک زیرزمینی استفاده می کند. دو الکترود اضافی برای محاسبه مقدار مقاومت نهایی ، اختلاف پتانسیل (افت ولتاژ) را در نقاط اسکن خاص اندازه گیری می کنند. این حالت برای شناسایی رسوبات آب زیرزمینی ، غارهای پنهان یا حتی لایه ها و موانع غیرقابل نفوذ در خاک زیرزمینی استفاده می شود. در اسکنهای فعال می توانید محدوده عمق خاصی را تعیین کنید که می خواهید اندازه گیری خود را انجام دهید. بنابراین عمق شروع و پایان را بین 5 متر (16 فوت) و 250 متر (820 پا) تعریف می کنید.
 • اسکن فعال (سریع)
  این حالت اسکن نسخه ای سریع از اسکن دقیق است. همچنین در حال تزریق جریان الکتریکی در زیر زمین و اندازه گیری اختلاف احتمالی (افت ولتاژ) برای محاسبه مقاومت زمین است.
 • اسکن منفعل
  در حالی که از این حالت اسکن استفاده می کند ، GeoSeeker فقط از دو الکترود برای خواندن ولتاژ طبیعی طبیعی در زیر زمین استفاده می کند (هیچ نیروی الکتریکی به زیر زمین تزریق نمی شود). این حالت فقط برای تشخیص جریان آب زیرزمینی استفاده می شود.

 

سیستم آب یاب GeoSeeker

مشخصات دستگاه GeoSeeker

آیا به دنبال منابع آب زیرزمینی یا حفره های پنهان تا عمق 250 متر (820 فوت) هستید؟ جواب شما آب یاب GeoSeeker است  حرفه ای ژئوالکتریک آشکارساز آب و اسکنر حفره یاب که اقدامات مقاومت زمین و تجسم داده ها اسکن آن در گرافیک باور نکردنی 3D. این ردیاب ژئوالکتریک بسیار برای موبایل آسان است که در آلمان طراحی و ساخته شده است.

کاربری دستگاه اسکنر

 • ردیاب ژئوالکتریک آب و حفره: مقاومت زمین را تا عمق 250 متر تعیین می کند و مقادیر اندازه گیری شده را به صورت سه بعدی تجسم می کند
 • عمق: مشتری ها تا عمق 250 متر آب پیدا کردند
 • موارد استفاده: تشخیص آب ، تشخیص حفره ، مهندسی ژئوتکنیک
 • حالت های عملیاتی: اسکن ژئوالکتریک
 • اشیاء قابل ردیاب: رسوبات آب ، شن های حامل آب ، حفره ها

دستگاه GeoSeeker

از دیگر دستگاه های ژئوفیزیک:

دستگاه ژئوفیزیک EXAMINER

دستگاه ژئوفیزیک RD 1000

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا