طلایاب و گنج یاب

فلزیاب GMT Whites محصول آمریکا| دارای فرکانس کاری 48 کیلوهرتز

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب GMT Whites مورد استفاده در میدان های طلا در سراسر جهان! این آشکارساز قطعه طلا زمین سختی را که در مناطق دارای طلا قرار دارد نادیده میگیرد تا جستجوی ساده و پیدا کردن قطعات کوچک و بزرگ و سکه ها را نیز نادیده بگیرد. پوشش کویل گنجانده نشده است. از دیگر طلایاب های کشور آمریکا میتوان به فلزیاب GARRETT GTI 2500 و فلزیاب Garrett GTP 1350  اشاره کرد.

GMT Whites برای کاوش طلا ساخته شده، با فرکانس کاری 48 کیلوهرتز – بهترین برای طلایابی – و یک کویل جستجوی بیضوی 6 در 9 اینچی که برای نهر و رودخانه آماده میباشد.

برای مشاهده طلایاب ها و اطلاع از قیمت آنها به لینک آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

فلزیاب GMT Whites

 

تفکیک آهن و غیر آهن دستگاه فلزیاب GMT Whites

ویژگی های سطح بالا مانند تجزیه کننده هدف آهن، کاوش را آسان تر میکند. کنترل های دستی برای کاربران پیشرفته در دسترس است و هر گزینه شامل یک تنظیم اولیه میباشد. دستیابی و نظارت بر اهداف را با استفاده از نرم افزار ریزپردازنده دیجیتال برای ردیابی و حذف کانی سازی زمین آسان کرده است.

بسته باتری برای ساعت ها کاوش بهینه شده: دارای هشت باتری قلمی AA میباشد استفاده از قلیایی برای دستگاه فلزیاب GMT Whites توصیه میشود. در شرایط عادی جستجو، میتوانید از یک مجموعه هشت باتری قلیایی حدود 40 ساعت یا بیشتر زمان شکار انتظار داشته باشید. از باتری های غیر قلیایی نیز میتوان در این نگهدارنده استفاده کرد. هنگامی که از سلولهای “AA” قابل شارژ استفاده میشود، زمان تشخیص ممکن است به حدود 30-35 ساعت برسد.

 

رابط کاربری آسان و گنج یاب  GoldMaster GMT  قابل حمل

قابلیت آستانه متغیر خود تنظیم، Grab Pushpad برای تنظیم فوری بالانس زمین، تراز خودکار زمین و ویژگی “Follow the Paystreak” ، که حجم مواد معدنی مغناطیسی را در زمین نمایش می دهد.

فلزیاب GMT Whites

 

بنانیانگذار شرکت سازنده دستگاه فلزیاب GMT Whites میگوید: به مشتری کیفیت و ارزش بدهید و با کارکنان خود مانند خانواده رفتار کنید. به عنوان یک تجارت خانوادگی، چشم انداز و ارزش های ما نمیتواند نزدیک تر باشد. ما خط کامل فلزیاب و لوازم جانبی Whites را در اختیار داریم. ما با مردم از سراسر جهان همکاری نزدیکی داریم تا از جدیدترین محصولات و فناوری آنها مطلع باشیم. متخصصین محصول ما که توسط سازمان آموزش دیده اند وقت می گذارند تا به شما در انتخاب مدل مناسب برای نیازهای شما کمک کنند. تیم ما فقط یک تماس تلفنی قبل یا بعد از انتخاب فلزیاب Whites شما را نیاز دارد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا