طلایاب و گنج یاب

طلایاب GOLD LEGEND جدیدترین تکنولوژی آلمان

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب GOLD LEGEND یک نسخه جدید و متمایز برای شکارچیان گنج و جستجوگران با فناوری جدید توسعه یافته است که شامل فناوری مکان یابی طولانی و تشخیص میدان یونی در پنج سیستم جستجوی یکپارچه است که ابزارهای لازم را برای تشخیص دفن های زیرزمینی در اختیار کاوشگر قرار می دهد.

طلایاب GOLD LEGEND

به اعماق بزرگ Gold Legend یک فلزیاب کوچک و با کاربری آسان از طریق یک برنامه ساده  است که ابزاری آسان برای انتخاب سیستم های جستجو، گزینه های تنظیمات آنها و مشاهده نتایج به صورت بصری ساده در صفحه رنگی دستگاه فراهم می کند.

طلایاب GOLD LEGEND به دلیل سهولت استفاده و قیمت اقتصادی بی‌سابقه‌اش که بهترین فلزیاب ورودی برای گنج یاب را تشکیل می‌دهد، وسیله‌ای توصیه‌شده برای مبتدیان و جستجوگران حرفه‌ای است.

طلایاب GOLD LEGEND

کاربردهای Gold Legend

  • تشخیص انواع فلزات و مواد معدنی آنها مانند نقره، مس پلاتین و آهن
  • تشخیص طلا و اشیای مدفون طلا مانند سکه های طلا و جواهرات زینتی مانند دستبند و انگشتر و گوشواره
  • کشف آثار باستانی مانند مجسمه های برنزی – شمشیر یا خنجر فولادی – ظروف و جام های نقره یا طلا … و غیره.

طلایاب GOLD LEGEND

سیستم های طلایاب GOLD LEGEND

سیستم برد بلند

سیستم جستجوی برد بلند طلایاب GOLD LEGEND با فناوری جدید منحصر به فرد برای اطمینان از تشخیص اشیاء فلزی عمیق و گنجینه های مدفون از فواصل دور با گزینه های جستجوی سفارشی مانند خاک، نوع هدف و محدوده فاصله توسعه یافته است تا نتایج صحیح قابل اعتمادتری داشته باشد.

سیستم برد بلند طلایاب GOLD LEGEND

سیستم برد بلند در اصل عملیات Gold Legend به تولید فرکانس های رادیویی و ارسال آنها از طریق دو آنتن نصب شده در جلوی واحد اصلی بستگی دارد، زمانی که فرکانس های رادیویی تولید شده توسط دستگاه به هدف احتمالی برخورد کند، دستگاه شروع به چرخش به سمت هدف می کند.

خاک
این گزینه نوع خاکی است که در آن اهداف بالقوه جستجو می شود.

انواع زیر وجود دارد:

مواد معدنی بالا – کم معدنی – معمولی – سنگی – شنی – سنگی – مرطوب

گزینه های خاک

هدف
این نوع هدفی را که کاربر می‌خواهد در منطقه اطراف جستجو کند، تعریف می‌کند، این گزینه مهمی است که بهترین نتایج را بدست می‌آورد زیرا انتخاب آن جستجو را بر روی نوع هدف خاص متمرکز می‌کند.

Gold Legend با 11 نوع هدف از پیش تعیین شده از جمله:

برنز – حفره – مس – الماس – سنگهای قیمتی – سنگ طلا – گنج طلا – رگه های طلا – آهن – پلاتین – نقره

گزینه های هدف

فاصله
فاصله جستجو برای اهداف را در جهت جستجو یا شعاع دایره اسکن دوربرد را بیان می کند و مقداری را می توان در محدوده بین 0 تا 3000 متر انتخاب کرد.

گزینه های فاصله

عمق
این مقدار محدوده عمق جستجو را مشخص می کند که در آن اهداف می توانند جستجو شوند. کاربر می تواند مقدار دقیق را در محدوده: 0 تا 40 متر تعیین کند پس از تنظیم تنظیمات قبلی، صفحه جستجو ظاهر می شود که شامل نشانگرهای بصری است که به کاربر کمک می کند، صفحه شامل عناصر زیر است:

گزینه های عمق

نشانگر بالانس: این نشانگر بالانس دستگاه را نسبت به افق نشان می دهد، برای گرفتن بهترین نتیجه باید این نشانگر روی علامت سبز قرار گیرد.
صفحه جستجو: این صفحه عملیات جستجوی فرکانس را بر اساس انیمیشن دایره سبز با تغییر قطر نشان می دهد.
Selected Target: نوع هدف انتخاب شده در سیستم

 

 

سیستم حالت آزاد

سیستم حالت آزاد در اصل عملکرد دستگاه Gold Legend مشابه سیستم Long Range است و به تولید فرکانس های رادیویی و ارسال آنها از طریق دو آنتن بستگی دارد. تفاوت اینجا با سیستم قبلی این است که می توان مقدار دقیقی برای فرکانس جستجو برای مطابقت با نوع خاصی از فلز برای دقت بیشتر یا جستجو برای اهداف خاص تعیین کرد.

سیستم حالت آزاد طلایاب GOLD LEGEND

قبل از شروع جستجو، کاربر باید چند گزینه را تنظیم کند از جمله:

فرکانس
مقدار فرکانس جستجوی تولید شده توسط دستگاه و ارسال شده از طریق آنتن ها را بیان می کند و کاربر می تواند مقدار را با دقت در محدوده ای از مقادیر تنظیم کند.

خاک – فاصله – عمق
مقادیر قبلی مانند سیستم Long Range تنظیم می شوند

اسکن خاک عمق

پس از تنظیم تنظیمات قبلی، صفحه جستجو شامل عناصر زیر ظاهر میشود:

نشانگر بالانس: این نشانگر بالانس دستگاه را نسبت به افق نشان می دهد، برای گرفتن بهترین نتیجه باید این نشانگر روی علامت سبز قرار گیرد.
صفحه جستجو: عملیات جستجوی فرکانس را توسط انیمیشن دایره سبز تغییر قطر نشان می دهد.
مقدار فرکانس: نمایش مقدار فرکانس انتخابی

 

سیستم عمق هوشمند

سامانه Smart Depth یک سیستم منحصر به فرد است که از طریق آن می توان عمق اهداف مدفون شده در زیر زمین را با تقریبی دقیق محاسبه کرد.

سیستم عمق هوشمند طلایاب GOLD LEGEND

نکته: موقعیت هدف با روش ربع تعیین می شود که شامل ترسیم مربع کوچکی است که هدف در مرکز آن قرار دارد. این کادر با جستجو در سیستم جستجوی بلندمدت از چهار جهت و هر بار تنظیم یک خط فرضی برای تشکیل این مربع به دست می آید.

 

سیستم آیونیک

سیستم جستجوی یونی بر اساس یک فناوری کاملاً جدید توسعه یافته است که اولین در نوع خود در فلزیاب ها است و نشان دهنده یک پیشرفت بزرگ نسبت به سیستم سنتی قبلی است.

سیستم آیونیک طلایاب GOLD LEGEND

جستجوی میدان‌های یونی ناشی از اهداف بالقوه از طریق سنسور هوشمند انجام می‌شود که یک کاوشگر جستجوی ویژه با فناوری جدید برای جستجوی دقیق است و در یک درگاه ویژه در سمت جلوی واحد اصلی دستگاه نصب می‌شود. سنسور در بالا شامل LED هایی است که رنگ نور آن را با توجه به ماهیت هدف شناسایی شده تغییر می دهد.

هنگام انتخاب سیستم یونی، صفحه جستجو دو نوار پیشرفت را نشان می دهد، اولین نوار در بالا، که قدرت سیگنال دریافتی از یک هدف فلزی مانند طلا یا آهن را منعکس می کند. نوار پیشرفت پایین قدرت سیگنال ناشی از فضای خالی زیرزمینی مانند تونل، قبر یا زیرزمین را بیان می کند. مقادیر، مقادیر درصدی ارائه شده و مربوط به فاصله از هدف، اندازه آن و محیط اطراف است.

سیستم بیونیک طلایاب GOLD LEGEND

سیستم جستجوی بیونیک به روشی مشابه مانند سیستم یونی کار می کند، اما تفاوت این است که در اینجا سیگنال های یونی از یک جسم فلزی خاص، به عنوان مثال از سکه طلا گرفته می شود، سپس جستجو به سمت گرفتن سیگنال های یونی مشابه اجسام فلزی مدفون می شود.

سیستم بیونیک طلایاب GOLD LEGEND
این بدان معناست که در سیستم جستجوی یونی، جستجو تصادفی است، اما در سیستم بیونیک جستجو بر اساس یک نوع هدف خاص بر اساس سیگنال های از پیش تعریف شده هدایت می شود.

نوع فلزی که باید جستجو شود در محیط اطراف با هدایت سنسور هوشمند به سمت نمونه ای از فلزی که باید جستجو شود، به عنوان مثال، یک سکه نقره یا یک قطعه طلا تعیین می شود.

صفحه جستجو، در صورت جستجو توسط سیستم Bionic، یک نشانگر دایره ای تغییر یافته را به رنگ سبز نشان می دهد و هنگامی که سیگنال هدف گرفته می شود، نشانگر با صدای صوتی از طریق بلندگوی داخلی دستگاه به رنگ قرمز تغییر می کند.

 

برنامه نرم افزاری طلایاب گلد لجند

نرم افزار Gold Legend با یک رابط کاربری گرافیکی جذاب با طراحی مدرن و رنگ بندی منسجم طراحی شده است این تنظیمات  بر اساس یک سیستم منوی واحد با تب های مختلف و آیکون های بیان کننده هر گزینه است و انتخاب گزینه های مختلف را برای کاربر آسان تر می کند. رابط طلایاب GOLD LEGEND همچنین شامل گزینه هایی برای سفارشی کردن مجموعه ای از تنظیمات کلی است که عبارتند از:

زمان و تاریخ – تنظیمات صفحه نمایش دستگاه مانند روشنایی – صدای دستگاه و تنظیمات صدای کلیدها – تغییر زبان برنامه – نمایش اطلاعات عمومی مانند شماره سریال و موارد دیگر.

برنامه نرم افزاری طلایاب گلد لجند برنامه نرم افزاری طلایاب گلد لجند

 

زبان ها
طلایاب GOLD LEGEND دارای چندین زبان برای امکان استفاده از دستگاه توسط جستجوگران از کشورهای مختلف جهان است که این زبان ها شامل: (انگلیسی-آلمانی-اسپانیایی-فرانسوی-روسی-ایتالیایی-عربی-فارسی)

منوی انتخاب زبان

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا