طلایاب و گنج یاب

ردیاب Gold Step با قابلیت تشخیص طلا، نقره و غارها در عمق 30 متر و 1000 متر

فلزیاب طلایاب گنج یاب

ردیاب Gold Step یک دستگاه دو سیستمی است که با فناوری EMR برای تشخیص طلا، نقره و غارها در عمق 30 متر و 1000 متر به عنوان یک ردیاب برد بالا با فیلتر بسیار دقیق عمل می کند.

برای اطلاع از قیمت ردیاب ها و شعاع زن ها به صفحه لیست آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

این دستگاه مجهز به فیلترهای ساخته شده از طلا است تا سیگنال های ناخالصی را تصفیه کرده و 100٪ آن را فیلتر کند.

ردیاب Gold Step

 

ردیاب Gold Step همچنین با فناوری جدید ارائه شده است Frequency Chamber این یک فناوری بسیار مدرن است، آنها فرکانس منحصری را برای هر فلز به طور جداگانه ارائه میدهند.

فناوری دستگاه ردیاب Gold Step

ردیاب Gold Step مجهز به تکنیک های بسیار مدرن برای تشخیص طلا و مواد معدنی است که با سیستم های یکپارچه بین انرژی الکترومغناطیسی استاتیک قدرت و سیستم اسکن دوربرد مجهز شده است.

 

شکی نیست که مواد معدنی زیرین دارای میدانهای مغناطیسی هستند و میدان مغناطیسی خلاء غارها منفی است و بنابراین ما میتوانیم فلزات و شکافها را تا عمق 30 متری از طریق حسگرها و رادارها در سنسور ارائه شده با دستگاه تشخیص دهیم و قادر به نفوذ و ردیابی میدانهای مغناطیسی ایجاد شده می‌باشیم در نتیجه وجود فلز یا غارها و حفره های پنهان قابل ردیابی است.

 

مشخصات فنی ردیاب دوربرد Gold Step

گلد استپ با طراحی جدیدی تولید می شود که کاملاً متفاوت از سایر دستگاه های سنتی قبلی است، به طوری که به نسل طلایی دستگاه های تشخیص می رسیم با توجه به روش واقعی آن، برای همه کاربران از جمله کاربران عادی، متخصصان یا شرکت های اکتشافی  موثر و قابل استفاده است. این دستگاه دارای شکل جدیدی است که حمل آن را در هر زمان و در همه مناطق آسان می کند، به عنوان مثال: مناطق کوهستانی و بیابانی.

ردیاب Gold Step

ویژگی های دستگاه ردیاب گلد استپ

  • شامل سه برنامه تشخیص است: کشف طلا یا گنجینه های طلایی- کشف قطعات طلا یا طبیعی کشف گنجینه های برنز – کشف گنجینه های نقره -کشف غارها- تونل ها- حفره ها- مقبره های باستانی.
  • می تواند تا 30 متر زیر سطح زمین را تشخیص دهد و به کاربر این امکان را می دهد که قبل از شروع کار عمق آن را انتخاب کند.
  • این دستگاه کاربران را قادر می سازد تا برنامه های دوربرد را انتخاب کنند، برای مثال 200 متر ، 400 متر، 600 متر، 800 متر و 1000 متر.
‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا