طلایاب و گنج یاب

گنج یاب و فلزیاب جی پی ایکس 4500

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنج یاب و فلزیاب جی پی ایکس 4500 دارای فناوری جدید SETA کم صدا‌تر و ایمن‌تر است. کارکرد کم صدا‌تر، سیگنال‌های بلند‌تر در هنگام پیدا کردن اشیا، قدرت تشخیص بهتر و تطبیق پذیری بالا‌تر؛ ویژگی‌هایی است که فلزیاب GPX 4500 را به پیشرفته‌ترین دستگاه گنج یاب بدل ساخته است

دستگاه گنجیاب gpx 4500

ویژگی های فلزیاب جی پی ایکس 4500

دستگاه  GPX 4500 یک گنج یاب همه کاره برای کاوش طلا  با ویژگی های بسیار زیاد و عملکرد عالی است. با استفاده از فن آوری چندگانه (MPS)، فن آوری ولتاژ دوگانه (DVT) و تکنولوژی هماهنگ سازی زمان بندی الکترونیک هوشمند (SETA) مینلب، زمین های معدنی را بهتر و عمیق از فلزیاب های پالسی کاوش می کند.

  • فناوری های MPS, DVT & SETA برای پیشبرد کاوش طلا.
  • ۲ کویل عرضه شده: ۱۱ اینچی Double-D برای استفاده عمومی و ۱۱ “Monoloop برای تشخیص عمیق تر.
  • تنظیمات گوناگون برای شرایط مختلف زمین.
  • شش برنامه از پیش برنامه ریزی شده برای کاوش آسان. همه 6 حالت جستجو را می توان با تنظیمات مورد علاقه خود اصلاح کرد و تغییر نام داد.
  • بالانس زمین برای خاک خنثی . این یک ویژگی مفید برای خاک های بسیار اشباع شده بسیار معدنی و نمک است. این تنظیم همچنین برای کاوشگران گنج بسیار مفید است

 

ابر گنجیاب gpx 4500

مشخصات دستگاه گنج یاب GPX 4500

  • نور پس زمینه با زمان قابل تنظیم برای حفظ عمر باتری.
  • حجم هدف اجازه افزایش قدرت سیگنال را به شما می دهد. تکنولوژی SETA به طور خودکار تنظیمات دقیقی را برای هر گزینه زمان بندی ایجاد می‌کند. در هر گزینه زمان بندی، نویزهایی که تداخلات مغناطیسی ایجاد می‌کنند به حداقل می‌رسد و سطح آستانه تحریک دستگاه همچنان ثابت می‌ماند.
  • فناوری SETA این امکان را به وجود می‌آورد که هر گزینه زمان بندی به صورت مستقل و با کارایی بالا کار کند؛ به صورتی که حتی قطعات فلزی بسیار کوچکی که در عمق زیادی قرار دارند نیز باعث صدایی در دستگاه ایجاد می‌کنند.

فناوری SETA در فلزیاب ها چیست؟

SETA به طور خودکار تنظیمات دقیقی را برای هر گزینه زمان بندی ایجاد می‌کند. در هر گزینه زمان بندی، نویزهایی که تداخلات مغناطیسی ایجاد می‌کنند به حداقل می‌رسد و سطح آستانه تحریک دستگاه همچنان ثابت می‌ماند.
فناوری SETA این امکان را به وجود می‌آورد که هر گزینه زمان بندی به صورت مستقل و با کارایی بالا کار کند؛ به صورتی که حتی قطعات فلزی بسیار کوچکی که در عمق زیادی قرار دارند نیز صدای آشکاری ایجاد می‌کنند.

 

گنجیاب gpx 4500

قیمت فلزیاب جی پی ایکس 4500 چند است؟

با توجه به اینکه این مدل دیگر از طرف شرکت مینلب تولید نمی شود و همچنین مدل های پیشرفته این دستگاه همچون فلزیاب GPX5000 و فلزیاب GPZ7000 جایگزین این محصول شده اند، دستگاه فلزیاب GPX4500 به قیمت 3400 دلار بفروش می رسد و این دستگاه را می توانید در فروشگاه ها و شرکت های فروشنده دستگاه در ایران تهیه کنید.


مطالب پیشنهادی:

چهار تنظیم فلزیاب جی پی ایکس 5000

‫3.5/5 ‏‫(2 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا