طلایاب و گنج یاب

فلزیاب JEOSCAN تجزیه و تحلیل دقیق هدف ارائه شده توسط نرم افزار

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب JEOSCAN از تصویربرداری گرافیکی دو بعدی و سه بعدی برخوردار است، فلزیابی با قابلیت عمق زنی بالا، که توسط Nokta Makro Technology ، تولید میشود. فناوری ماکرو تجهیزات مورد علاقه هزاران شکارچی گنج در سراسر جهان برای مکان یابی گنجینه در اعماق زمین را تامین می‌کند.

برای مشاهده انواع فلزیاب ها و اطلاع از آخرین بروزرسانی قیمت فلزیاب بر روی لینک کلیک کنید.

فلزیاب JEOSCAN

 

سیستم کاری فلزیاب JEOSCAN

سری سیستم Jeo مجهز به یک سیستم تصویربرداری سیگنال هدف برجسته و بی نظیر است که در هیچ فلزیاب دیگری به ادعای شرکت سازنده مشاهده نشده است. سیستم تصویربرداری یک رنگ کامل، تجزیه و تحلیل بصری در زمان واقعی از شکل، عمق، اندازه و نوع شی در زمین به کاربر نشان میدهد. فلزیاب JEOSCAN بعد جدیدی را در گنج یابی به ارمغان آورده است. اکنون میتوانید زمین را ببینید و طلا، جواهرات، فلزات ارزشمند، غارهای زیرزمینی و حفره هایی را که دیگران از دست داده اند کشف کنید. به اعماقی برسید که هیچکس تا به حال به آن نرسیده و هیجان کشف طلا، نقره، پلاتین و سایر گنجینه های ارزشمند را تجربه کنید.

سیستم تصویربرداری سیگنال هدف منحصر به فرد این آشکارسازها را بر خلاف هر چیزی که در حال حاضر در دسترس است، قرار میدهد. کاربر با تجزیه و تحلیل کامل زمان واقعی اجسام زیر زمین ارائه میشود. سیگنال ها از زمین در زمان واقعی دریافت میشوند. سپس این سیگنال ها به تصاویر گرافیکی تبدیل شده و برای شما به صورت تمام رنگی روی صفحه نمایش LCD نمایش داده میشوند. با فلزیاب JEOSCAN می توانید قبل از حفاری، تجزیه و تحلیل بصری کاملی از جسم داشته باشید.

فلزیاب JEOSCAN

نحوه تفکیک فلزات در فلزیاب جئو اسکن

تجزیه و تحلیل بصری فلز خاصی را که در زیر زمین یافته اید. به تجزیه و تحلیل دقیق هدف ارائه شده توسط نرم افزار تجزیه و تحلیل ساخته شده در Makro JeoScan 2D جدید توجه کنید. نیازی به رایانه یا نرم افزار جداگانه نیست، هر چیزی که نیاز دارید درست در JeoScan 2D قرار داده شده است. با کلیک روی یک دکمه، نتایج بلافاصله در این زمینه به شما نمایش داده میشود.

از دیگر گنج یاب و طلایاب این کمپانی میتوان به  فلزیاب Goldengate Plus 3D اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا