طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Jeosonar سه بعدی، پیشرفته ترین سیستم آشکارساز کشور ترکیه

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Jeosonar سه بعدی، پیشرفته ترین سیستم آشکارساز، با شناسایی فضاهای خالی و مواد معدنی زیر زمین مشخص میشود و این دستگاه را پیشرفته ترین فناوری تولید کرده است.

برای اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

فلزیاب Jeosonar

 

فلزیاب Jeosonar با سیستم دوگانه آن می‌توانید اهداف را کشف و شناسایی کنید بعد از اسکن هدف، دستگاه نتایج را مستقیماً به صفحه نتایج منتقل میکند و نام فلز، عمق آن و نسبت فلزات گرانبها را نشان میدهد و دستگاه برای استفاده از تمام اطلاعات روی صفحه به صورت سه بعدی تصاویر را فراهم میکند. این دستگاه فلزیاب ساخت شرکت Nokta Makro ترکیه میباشد. از دیگر دستگاه فلزیاب های این کشور میتوان به فلزیاب Makro Racer2 و طلایاب Teknetics G2 اشاره کرد.

در مورد غارها، انبارها ، تونل ها، پناهگاه های زمینی و مقبره ها فضاهای زیرزمینی و … همچنین شناسایی و ارزیابی گزارش تحلیلی مواد معدنی زیرزمینی عملکرد شگرفی دارد.

سیستم سه بعدی جئوسونار میتواند با طراحی دو بعدی و سه بعدی، تصاویر گرافیکی از اهداف در زیر زمین را ترسیم کند.

 

تجهیزات جانبی و ویژگی های فلزیاب Jeosonar

ویژگی کاوش سه بعدی و چند منظوره به کاربران اجازه میدهد تا به راحتی در انواع خاک در مناطقی با چگالی زیاد فلزات، کاوش نمایند. صفحه جستجو به گونه ای طراحی شده که کار کردن با دستگاه توسط همه کاربران حرفه ای و مبتدی  آسان میباشد.

 

تفکیک فلزات توسط فلزیاب جئوسونار

Jeohunter 3D Dual System دارای یک سیستم سه بعدی عالی، جستجوی عمیق و یک LED (Illuminated) بسیار کاربردی است. با استفاده از کویل جستجوی عمیق و عمومی در سیستم LED، شما قادر خواهید بود جستجوی سریع و موثری در مناطقی که نمیتوانید جستجو کنید انجام دید.

فلزیاب Jeosonar

 

این ردیاب عملی تهیه شده با تفکیک فلز ،کاربردی ترین دستیار شما در جستجو و تحقیقاتتان خواهد بود.

فلزیاب Jeosonar می تواند تصاویر گرافیکی سه بعدی از اهداف کشف شده در زیر زمین را طراحی کند ، و JEOSonar پیشرفته ترین دستگاه در بین همه دستگاه های سیستم بصری است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا