طلایاب و گنج یاب

طلایاب کودکان Junior TID | دستگاه فلزیاب مناسب کودکان و نوجوانان

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب کودکان Junior TID موجود است در یک بسته بندی فوق العاده سرگرم کننده جمع و جور و سبک ، از قابلیت تشخیص فلز سطح بالایی برخوردار است. تشخیص اشیا به اندازه سکه برای تقریبی عمق 6 اینچ و اشیای بزرگتر بسیار عمیق تر به شما ارائه میدهد. برای اطلاع از قیمت انواع فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

طلایاب کودکان Junior

ویژگی های طلایاب کودکان Junior TID

در طلایاب کودکان Junior TID که مخصوص کودکان و نوجوانان است شناسه هدف سه دسته به شما می گوید که قبل از حفر چه چیزی در زمین است ، همچنین نادیده گرفتن فلزات ناخواسته کاملاً قابل برنامه ریزی است. نشانگر عمق حتی به شما می گوید که گنج  در چه عمقی مدفون است. گنج یاب Junior برای استفاده اسان است  و با 1 سال ضمانت توسط Bounty Hunter پشتیبانی می شود.

آیا به دنبال فلزیاب کم هزینه مناسب برای شروع کودک خود در سرگرمی تشخیص فلز هستید؟ این دستگاه فلزیاب کودکان در ایالات متحده آمریکا تولید شده است و ویژگی هایی مانند بزرگسالان را در قالب بچه ها با استفاده آسان ارائه می دهد. استفاده از طلایاب کودکان Junior TID امتحان شده و واقعی بسیار آسان است و تا اندازه کودک برابر می شود. در حالی که استفاده از بسیاری از ردیاب های ارزان قیمت آسان است ، اما بیشتر برای جمع شدن کودک جمع نمی شوند. یک فلزیاب عالی با عمق و عملکرد استثنایی است که در این قیمت قیمتی ندارد. بهترین راه مقرون به صرفه برای معرفی کودک به سرگرمی!

طلایاب Junior

امکانات دستگاه جونیور

فلزیاب Bounty Hunter Junior Target Identification )TID) می تواند فلزات ناخواسته را از شناسایی حذف کرده و بین سه دسته از اهداف فلزی تمیز دهد:

  • آهنی: شامل اهداف آهنی بسیاری مانند میخ ، پیچ ، پیچ و مهره و برخی از اجسام آهنی بزرگ مانند نعل اسب است. ردیاب با صدای صوتی کم صدا پاسخ می دهد و نماد چهره غمگین را نمایش می دهد.
  • رسانای کم رنگ غیر آهنی: شامل نیکل ، انگشتر و جواهرات کوچک آمریکایی است اما همچنین ممکن است شامل موارد زباله ای مانند فویل ، زبانه های کششی ، درپوش های پیچ و سر بطری ها باشد. Junior TID با صدای صوتی متوسط ​​پاسخ می دهد و نماد س Questionال را نشان می دهد.
  • رسانای بالای غیر آهنی: شامل سکه های مسی و نقره ای و همچنین جواهرات ساخته شده از نقره است. Junior TID با لحن صوتی با صدای بالا پاسخ خواهد داد و نماد Happy Face را نمایش می دهد.
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا