طلایاب و گنج یاب

فلزیاب LORENZ Z1 یکی از حساس ترین و پایدارترین دستگاه تشخیص فلز در نوع خود میباشد

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب LORENZ Z1 یکی از حساس ترین و پایدارترین دستگاه تشخیص فلز در نوع خود میباشد که در حال حاضر در جهان وجود دارد. این طلایاب فوق العاده نتیجه سالها تحقیق و پردازش است. تلاش زیادی برای ساخت این محصول جدید و به ویژه در طبقه بندی جدید بهبود یافته فلزات و امکانات بالانس خودکار زمین انجام شده. برای اطلاع از قیمت این دستگاه طلایاب می‌توانید به صفحه لیست آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

 

فلزیاب لرنز زد وان
lorenz z1

 

مشخصات فلزیاب LORENZ Z1

Pulse GBS (Pulse Ground Balancing System) برای جستجو در عمق مناسب میباشد. عملکرد این دستگاه الکترونیکی تقریباً تحت تأثیر آب شور، خاکهای معدنی یا تغییرات دما قرار نمیگیرد. وسایل الکترونیکی با طراحی خاص سیگنال زمین را لغو میکنند در حالی که سیگنالهای پایداری از اجسام فلزی ارائه میدهند. بنابراین لورنز زد وان ابزاری مطمئن برای قرارگیری در اعماق زیاد حتی در بدترین شرایط محیطی است. طراحی جدید مدار، تداخل خطوط برق را سرکوب میکند و تکنیک پالس سیگنال های بسیار دقیق و پر قدرتی را برای به دست آوردن عمق تشخیص بسیار بالا تولید میکند.

فلزیاب لورنز زد وان یک طلایاب تخصصی با کیفیت بالا ساخت شرکت Deep Max آلمان است و طوری طراحی شده که با سیم پیچ های کوچک یا بزرگ سازگار میباشد. کویل بزرگ به دلیل میدان مغناطیسی قوی و عمیق تولید شده، قابلیت فوق العاده ای را برای یافتن اجسام فلزی بزرگ ارائه میدهند. سیم پیچ های کوچک ترجیحاً هنگام جستجوی اجسام کوچک مانند سکه یا ناگت طلا استفاده می‌شوند.

این مدل به طور کلی طیف وسیعی از اجسام فلزی غیر آهنی را شناسایی می‌کند. این طلایاب عملکرد بسیار ساده ای دارد. در عین حال،

فلزیاب LORENZ Z1 تعدادی ویژگی را ارائه میدهد که برای فلزیاب پالسی جدید است. لوازم الکترونیکی با کیفیت و مدارهای الکترونیکی بسیار خاص طراحی شده از نظر سهولت استفاده و همچنین حساسیت بالا مزایایی را به همراه دارد.

 

عمق زنی فلزیاب lorenz z1

ویژگی های فلزیاب لورنز زد1

  • وزن آشکارساز: 1 کیلوگرم همراه با تجهیزات کامل: 7.5کیلوگرم
  • فرکانس: سیستم تعادل زمین پالس L1 ، 1575.42 مگاهرتز
  • سیم پیچ ضد آب
  • تشخیص حالت ها: عملکرد پایدار در زمین معدنی یا آب شور با سیستم پالس
  • پاسخ صوتی لگاریتمی و خواندن نمودار نوار شدت برای تعیین دقیق نقطه هدف
  • بسته باتری قابل شارژ
  • عمر باتری: تقریبا. 5 تا 10 ساعت وابسته به دما و سیم پیچ متصل
  • لوازم جانبی: کویل جستجوی DD ضد آب 14 اینچ (35 سانتی متر) ، 40 اینچ در 40 اینچ (1 متر در 1 متر) محفظه کویل، کیف حمل، جلیقه حمل دستگاه و هدفون

از دیگر دستگاه طلایاب کمپانی دیپ مکس و آخرین سری لورنز میتوان به فلزیاب Lorenz Z2 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا