طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Mother Load Locator ساخته شده بر اساس تکنولوژی روز

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Mother Load Locator هنگامی که یک سیگنال فرکانس پایین قوی از طریق یک فلزیاب به زمین منتقل میکند، موج مورد استفاده “حامل” است. دستگاه فلزیاب دارای یک موج فرکانس پایین ویژه است که مسافتهای زیادی را در زمین طی میکند. این موج مسیر کمترین مقاومت را از طریق زمین طی میکند.

جهت اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب کلیک کنید.

فلزیاب Mother Load Locator

 

فلزیاب Mother Load Locator چه چیزهایی را می‌یابد؟

فلزات گرانبها به راحتی درون این محدوده موجی قرار می‌گیرند. اگر فلز یا یک هدف بسیار رسانا در مسیر موج فرکانسی باشد، در طول مسیر خود با مقاومت کمتری مواجه میشود. موج قوی تری به پروب گیرنده باز میگردد. هنگامی که این اتفاق می افتد، چراغ پاسخ هدف روی فلزیاب Mother Load Locator روشن میشود. یک پاسخ اندازه گیری شده نیز در صفحه کنترل MLL نشان داده میشود. با استفاده از این فناوری، اکتشافات زیادی در یونان، مکزیک، فیلیپین و دقیقاً در ایالات متحده انجام شده است.

  • 4 – میله های روکش دار مسی
  • قرقره های سیم 4 – 110 فوت
  • باتری، شارژر و اتصالات

آنچه که دیرینیان پنهان کرده اند را شما با Mother Load Locator بیابید. در بسیاری از موارد، آنها ذخایر بزرگ طلا یا نقره را در فاصله چند متری محل زندگی خود پنهان می‌کردند. بسیاری از گنجینه ها به همان شیوه از دسترس خارج شده اند. حالا دوباره به این مکان ها برگردید و گنج ها را بیابید.

فلزیاب Mother Load Locator یک ابزار اثبات شده است که بر اساس تکنولوژی امروزی ساخته شده است. به دنبال کشف عمیق هستید؟ آیا سعی میکنید سکه یا شمش عمیقاً دفن شده را پیدا کنید؟ یا شاید شما یک آینده نگری هستید که سعی میکنید یک تونل متروکه یا غار را پیدا کنید؟

دستگاه mother load locator توسط شکارچیان گنج برای قرار دادن ذخیره الکترونیکی انبارهای طلا، نقره، مس و برنج استفاده میشود. آینده نگران از این واحد برای شناسایی تغییرات در رسانایی خاک (هدایت الکتریکی خاک) استفاده کرده اند.

فلزیاب Mother Load Locator

 

با دستگاه mother load locator، یک سیگنال برای جستجوی اهداف در عمق 130 فوت ارسال میشود. مقدار زمان صرفه جویی و زمینی را که میتوانید بپوشانید بسیار افزایش می‌یابد.

از دیگر طلایاب و فلزیاب های کشور آمریکا میتوان به طلایاب Spectra V3i  و طلایاب Omega 8500 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا