طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Nokta Midi Hoard | یک دستگاه عالی برای کودکان بالای 8 سال

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Nokta Midi Hoard برای کودکان بالای 8 سال مناسب است. استفاده از این مدل فلزیاب آسان است و ساعت ها سرگرمی را در ساحل فراهم می کند. این مدل می تواند به طور کامل درون آب نیز کار کند و با شلوغی های کودکان سازگار است.

برای اطلاع از قیمت انواع فلزیاب بر روی لینک کلیک کنید.

فلزیاب Nokta Midi Hoard

 

تشخیص فلز به شما کمک می کند تا کودکان را نیز در خارج از منزل سرگرم نگهدارید تا از ساعت ها سرگرمی، ورزش و یادگیری چیزهای جدید لذت ببرند. این سرگرمی یک فعالیت بزرگ خانوادگی است و کودکان را ساعت ها سرگرم میکند.

فلزیاب Nokta Midi Hoard کیفیت ساخت چشمگیر را با طراحی خوب و کودک پسند ترکیب می کند. آیکون های بسیار آسان برای خواندن، حرکت در Midi Hoard را برای بچه های هشت سال به بالا یک نسیم می کند. فقط دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و آنها آماده هستند تا ماجراجویی خود را آغاز کنند.

نمایش اطلاعات در فلزیاب Nokta Midi Hoard

فلزیاب Nokta Midi Hoard با سهولت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل یک دستگاه ارزان مانند اسباب بازی نیست. در حالی که از نظر اندازه کوچکتر است، به خوبی ساخته شده است و واقعاً درست مانند یک آشکارساز مطلوب عمل می کند.

سرگرمی خود را با فرزندان خود به اشتراک بگذارید تا خاطرات خانوادگی ای را بسازید که یک عمر ماندگار خواهند بود!

سرگرمی تشخیص فلزات به وضوح یک سرگرمی خانوادگی است. اگر سالها با این سرگرمی درگیر بوده اید، اکنون می توانید آن را به نسل جدیدی منتقل کنید. اگر این اولین بار است که می توانید سرگرمی را با هم کشف کنید.

فلزیاب Nokta Midi Hoard کودکان

 

ویژگی های Midi Hoard

Midi Hoard به بچه های شما کمک می کند تا دنیایی سرشار از سرگرمی و ماجراجویی را کشف کنند. اکنون آنها می توانند هیجان کشف را درست بیرون از خانه خود تجربه کنند! حالا بچه بزرگ زندگی شما می تواند هیجان کشف را تجربه کند. با فلزیاب مخصوص خود!

ساخت کمپانی Nokta makro کشور ترکیه

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا