طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Pimax 2 قابلیت تشخیص فلز، جداسازی فلز و تشخیص شکاف بصری

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Pimax 2 یک فلزیاب PULSE SYSTEM است که قابلیت شناسایی فلز و حفره را دارد. فناوری پیشرفته سیستم پالس بدون از بین رفتن عمق در انواع زمین ها کار میکند. مهمترین ویژگی که فلزیاب Pimax 2 را از آشکارسازهای همان کلاس متمایز میکند ، توانایی آن در تشخیص همزمان فلز و شکاف است. به لطف این سیستم که توسط ما ساخته شده و در Pimax 2 مورد استفاده قرار گرفته است، هرگونه شکافی که در هنگام جستجوی فلز قابل شناسایی باشد نیز قابل تشخیص است. در حالت تجزیه و تحلیل خاک، گرافیک های 2 بعدی به طور همزمان روی صفحه نمایش داده میشوند. با نمودارها، تشخیص فلز، جداسازی فلز و تشخیص شکاف بصری انجام می شود. Pimax 2 اولین و تنها ردیاب گنج است که این 3 عملیات به طور همزمان انجام می شود.

واحد اصلی فلزیاب Pimax 2

امکانات فلزیاب Pimax 2:

عملکرد برتر تفکیک

فلزیاب Pimax 2 با ریزپردازنده و الگوریتم جداسازی خاص خود قادر است جداسازی فلزات را با دقت بیشتری انجام دهد و بسیار جلوتر از رقبای خود است. فلز کشف شده به 4 گروه فلزات کوچک غیر گرانبها، طلا یا فلزات با واکنش یکسان، فلزات غیر گرانبها و فلزات گرانبها تقسیم می شود.

کار پایدار

به این نکته توجه کردیم که ردیاب کار نمی کند (ناپایدار) که یکی از بزرگترین مشکلات کاربران ردیاب است. Pimax 2 به لطف نرم افزار مخصوص خود پایدار عمل می کند، سیگنال های غیر ضروری را حتی در خاک های معدنی و شور به شما ارسال نمیکند و در نتیجه حفاری بیهوده انجام نمیشود.

سبک و بادوام

آشکارساز Pimax 2 برای همه شرایط زمین طراحی شده است.

  • دسته حمل سیم پیچ تلسکوپی که تماماً از فیبر کربن ساخته شده است.
  • پانل جلویی مقاوم در برابر گرد و غبار و آب
  • واحد اصلی سبک که از باتری های لیتیوم یونی با عمر طولانی استفاده میکند

فلزیاب Pimax 2

ایرادات فلزیاب پیمکس 2

یکی از ایرادات بزرگ فلزیاب Pimax2 نبودن نشانگر عمق تخمینی است که باعث می شود اپراتور نتواند به نتیجه برسد و همچنین به علت اینکه شرکت تولید کننده این دستگاه در ترکیه شرکت مگاتکنو (MegaTekno) است ومحصولات مطرحی تولید نکرده است از نظر خدمات و پشتیبانی در سطح ضعیفی بوده و در صورت خرابی دستگاه هزینه ارسال و دریافت دستگاه بسیار زیاد خواهد بود. برای اطلاع از آخرین قیمت گنج یاب پی مکس 2 روی لینک کلیک کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا