طلایاب و گنج یاب

گنج یاب QUEST X10 | دارای بهترین محافظ گرد و غبار و آب | وزن تنها 970 گرم

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنج یاب QUEST X10 دارای تمامی ویژگی های X5 به علاوه LCD با هدف شناسایی تفکیک نور پس زمینه LCD و 5 حالت قابل تنظیم است. همه ویژگی ها تنظیمات سفارشی را برای اهداف شناسایی مختلف ارائه می دهد.فلزیاب Quest X10 با عملکرد بالا 9×5 Blade TurboD Double D سیم پیچ ضد آب ، تنها 970g وزن دارد فوق العاده سبک ساخته شده است.

 

دستگاه گنج یاب QUEST X10

مشخصات گنج یاب QUEST X10

گنج یاب QUEST X10 با عملکرد بالا ، سیم پیچ ضد آب، تنها 970g وزن دارد فوق العاده سبک ساخته شده و USB قابل شارژ همچنین  باتری قابل شارژ  بلندگو LED با نور پس زمینه و چراغ قوه – فن آوری TurboD سیم پیچ تیغه ، درگاه شارژ USB و موارد دیگر. همه در یک فلزیاب ساده و روان آماده هستند .کویل های TurboD با دو سیم پیچ شکل کلیه ترکیب می شوند تا نفوذ عمیق تر و مقاومت به مواد معدنی بالاتر را داشته باشند. همچنین این دستگاه محصول کمپانی QUEST میباشد.

سیستم گنج یاب QUEST X10

  • [سیم ضد آب TurboD Blade Coil] کویل دوتایی D یک الگوی جستجوی ساده برای یافتن هدف مناسب سریعتر و دقیق تر از سیم پیچ متمرکز پایین ارائه می دهد. عملکرد در شرایط معدنی نیز با ثبات تر است.
  • [جعبه کنترل ضد آب] جعبه کنترل X10 توسط مواد نرم TPE و ABS ناهموار برای بهترین حفاظت از گرد و غبار و آب بسته بندی شده است. بدون هیچ نگرانی قادر به کار در شرایط بارانی است. چراغ قوه و نور پس زمینه LCD برای ردیابی کم نور مجهز است.
  • [فوق العاده سبک وزن]  با طراحی خلاقانه توزیع وزن سبک T قادر خواهید بود تا بیشتر با خستگی کمتری آن را چرخش کنید.
  • [راحت USB قابل شارژ] هزینه صفر صرف باتری می کند. درگاه USB توسط یک پوشش ضد آب محافظت می شود. شارژ آن را در خانه با شارژر دیواری و یا در حال حرکت توسط پاور بانک انجام دهید.
  • [برای بزرگسالان و نوجوانان بسازید] ساقه میانی قابل تعویض را برداشته و بدون هیچ ابزاری آن را به یک آشکارساز خردسال منتقل کنید. گنج یاب QUEST X10 یک ردیاب خانوادگی است که می توانید با فرزندان خود به اشتراک بگذارید.

از دیگر دستگاه فلزیاب و طلایاب های این کمپانی میتوان به گنج یاب QUEST Q20 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا