طلایاب و گنج یاب

گنج یاب Spectra VX3 قابلیت ادغام چندین نوع امکانات

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنج یاب Spectra VX3 عملکرد برتر Spectra V3i را به تصویر می کشد و  برعکس خط Coinmaster چندین نوع امکانات دستگاههای گنج یاب را با هم ترکیب می کند.  این ردیاب فلزی به راحتی به عنوان یک دستگاه فلزیاب پیشرفته با 8 برنامه کاوش از پیش تعیین شده قابل استفاده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه فلزیاب ها و گنج یاب ها و همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب ها روی لینک کلیک کنید.

دستگاه گنج یاب Spectra VX3

ویژگی های گنج یاب Spectra VX3

با دستگاه Whites Spectra VX3 شما می توانید هر یک از 8 برنامه کاوش را متناسب با نیاز خود تغییر دهید. برای کشف سکه ها، جواهرات، طلا، نقره و  آثار باستانی آماده خواهید بود. همچنین در ساحل دریا نیز میتوانید به کاوش بپردازید.

ویژگی صفحه نمایش دستگاه گنج یاب اسپکترا وی 3

  • هنگامی که یک هدف را می یابید ، SpectraGraph Target Signature روی صفحه نمایش رنگی با وضوح بالا VX3 نمایش می دهد، و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا این یافته ارزش کاوش دارد  یا خیر.

دستگاه Spectra VX3

 

دارای هدفون بی سیم برای طلایاب spectra

  • فلزیاب Spectra VX3 از هدفون های بی سیم  SpectraSound  استفاده می کند . برای حالت شناسایی صوتی سنتی ، از چهار حالت تفکیک و شناسه تن اختیاری با 191 صدایی متفاوت انتخاب کنید. 4 حالت صوتی استاندارد ، تمام فلزی، حالت مختلط و Pinpoint هستند.

تنظیمات اساسی برای شما وجود دارد که به صورت اختیاری بتوانید تنظیم کنید ، اما گنج یاب Spectra VX3 همه چیز را در مورد آسان تر یافتن گنج برای هر کاوشگر را فراهم کرده و شناسایی اهداف با عملکردی که شایسته نام Spectra است تشخیص داده می شوند درست مانند گنج یاب Matrix M6. همچنین این طلایاب از 4 عدد باتری قلمی استفاده میکند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا