طلایاب و گنج یاب

فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner قابل استفاده در رویداد های جمعی

فلزیاب طلایاب گنج یاب

دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner اولین بار برای یک رویداد خاص – بازیهای المپیک تابستانی در لس آنجلس ایجاد شده است. در طی یک رویداد جمعی بسیار مهم آزمایش شد و ثابت کرد که این یک دستگاه کاربردی با کیفیت بسیار بالا است. محبوبیت Super Scanner نیز ثابت می کند که بسیار کارآمد و ساده است.

برای اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب بر روی لینک کلیک کنید.

 

عملکرد و ویژگی های فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner

مهمترین ویژگی آشکارساز، حساسیت بالای آن است که به آن امکان اسکن در فاصله مطلوب را میدهد، به عنوان مثال. تشخیص تپانچه از 25 سانتی متر، چاقو – 15 سانتی متر، تیغ – 7.5 سانتی متر. اگر اجسامی در مجاورت شما وجود دارند که ممکن است باعث اختلال در عملکرد دستگاه شوند، توصیه میشود حساسیت آشکارساز را کاهش دهید.

فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner

فقط با فشار دادن یک دکمه میتوان تداخل ناشی از سایر اقلام فلزی را از بین برد و یک اسکن قابل اعتماد انجام دهیم. هنگامی که یک شی فلزی تشخیص داده میشود، زنگ صدا، ارتعاشات یا چراغ قرمز LED ایجاد میشود. علاوه بر این، هنگامی که دستگاه روشن میشود، دیود سبز روشن میشود و هنگامی که باتری کم است زرد میشود.

فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner به گونه ای ساخته شده است که نیاز زیادی به توجه کاربر نداشته باشد، بنابراین به لطف یک ریزپردازنده خاص، خود را در مقادیر مناسب تنظیم میکند. ساختار آن به شیوه ای بسیار کاربردی ایجاد شده است – با طراحی آرگونومیک، سطح بزرگ اسکن و نوار مچ دست، استفاده از آشکارساز را بسیار راحت میکند. علاوه بر این، مصالح ساختمانی (ABS) با استاندارد Mil-Std-810F مطابقت دارد که مقاومت و دوام آسیب را تضمین میکند. بهترین توصیه و اثبات کیفیت بالا این واقعیت است که Garrett Super Scanner اغلب توسط سرویس های متحدالشکل، آژانس های امنیتی و کاربران خصوصی استفاده میشود.

فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner

 

دستگاه فلزیاب بازرسی بدنی Super-Scanner مطابق با استانداردهای سازگاری الکترومغناطیسی و ایمنی بهداشت است.

Super scanner اجسام فلزی ​​را از فاصله 9 اینچی تشخیص میدهد. چاقوی بزرگ 6 اینچی ؛ تیغ و تیغ برش از فاصله 3 اینچی ؛ داروهای فویل پیچیده و جواهرات کوچک از 1 “.

از دیگر دستگاه طلایاب و فلزیاب های این کمپانی میتوان به  فلزیاب Garrett CSI 250  و  فلزیاب Garrett CSI PRO  اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا