طلایاب و گنج یاب

طلایاب Whites MX7 | عملکرد شبیه به ادغام چند دستگاه

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب Whites MX7 دارای ویژگی های پیشرفته و عملکرد بالایی است. MX7 یک دستگاه سبک  است که برای سرگرمی و کاوش های سطحی ساخته شده است . با شش برنامه اتوماتیک کار می کند : سکه و جواهرات ، حالت فلزی ، کاوش در ساحل  ، کاوشگرهای طلا ، آثار باستانی ،  و حالت Pinpoint. با تنها 3.6 پوند ، MX7 عمق استثنایی ، سرعت بازیابی را با قیمتی خیلی مناسب ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه طلایاب و گنج یاب ها و خرید فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

دستگاه طلایاب Whites MX7

ویژگی های طلایاب Whites MX7

دستگاه Whites MX7 برای ردیابی فلزات از نوع “بوقی” ، با هفت برنامه از پیش تعیین شده شروع به کار می کند: سکه و جواهرات ، حالت فلزی ، کاوش در ساحل ، طلایاب   و Pinpoint با حالتهای آستانه متفاوت ، دستیابی به اهداف زمینی و پین پوینت با کاربری آسان از جمله برنامه های پیشفرض کاوش این دستگاه می باشد. با فشار دادن دکمه  آپشن به کنترل های بیشتری دسترسی پیدا می کنید ،از جمله تنظیم آستانه ، عمق ، نور پس زمینه ، تغییر فرکانس ،حالت کاوش در نمکزار ها ، تنظیم آستانه ، Iron Grunt ، VCO و تنظیم صدا و حالت تفکیک از امکانات تنظیمات طلایاب Whites MX7 می باشد.

تشخیص اهداف با لوپ MX7 بسیار ساده می شود و عمق باورنکردنی را در خاک های معتدل تا متوسط ​​ایجاد می کند. با توجه به فرکانس عامل 14 کیلوهرتز ، MX7 قابلیت یافتن اهداف کوچکتر مانند سکه های نقره ای و کوچک برخوردار است و دارای طراحی آرگونومیک میباشد. گوشواره های طلا: کویل های لوازم جانبی اختیاری شامل کلیه کویل های اسپورت هستند.

مانیتور طلایاب Whites MX7

گنج یاب وایتس MX7 دارای یک مدار انتقال قدرتمند نسبت به سایر مدل ها در محدوده قیمت آن است و قادر به اعماق شدید در اشیاء با اندازه سکه است. به عنوان وسیله ای برای یافتن آثار باستانی ، شامل Reject Volume می تواند به راحتی تکه های آهن را شناسایی کند و همچنین به اهداف بسیار عمیق یا پنهان در مناطق  سرسخت کمک کند. همچنین برای عملکرد روانتر از گزینه Auto Ground Tracking with Salt Tracking در ساحل آب نمکی اقیانوس استفاده کنید

 

از دیگر دستگاه فلزیاب های این کمپانی میتوان به  گنج یاب Whites TM-808 و  طلایاب Coinmaster اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا