طلایاب و گنج یاب

دستگاه گنج یاب WS5 | دارای ده برنامه از پیش تعیین شده

فلزیاب طلایاب گنج یاب

دستگاه گنج یاب WS5 با هدفون بی سیم WS5 با اندازه کامل 9 “یا 11” و X35 کویل جستجو + کنترل از راه دور قابل استفاده است . این مدل با نسخه نرم افزاری 5 استفاده می شود. برای دریافت اطلاعت بیشتر و خرید انواع فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

گنج یاب WS5

ویژگی های دستگاه گنج یاب WS5

در مورد دستگاه WS5 ما این واقعیت را دوست داریم که هر کسی می تواند در یکی از 10 برنامه از پیش تعیین شده ، این فلزیاب را برداشته و بلافاصله شروع به کاوش کند. برنامه های از پیش تعیین شده حالت های زیر را شامل می شود: ساحل مرطوب ، ساحل خشک ، کاوش ، آثار باستانی ، شکار سکه و چهار گزینه از پیش تعیین شده دیگر. کاربران پیشرفته تر می توانند از منوی تخصصی برای ایجاد برنامه ها و ویژگی های دلخواه استفاده کنند. DEUS آسان برای استفاده است ، اما گزینه های پیشرفته و کافی را برای برآورده کردن انتظارات فراهم می کند. همچنین این فلزیاب محصول کمپانی xp metal detectors میباشد.

دستگاه XP-DEUS-WS5

شاخص های دستگاه

دستگاه گنج یاب WS5 با سیم پیچ جستجوی بی سیم ضد آب 9 ″ X35 DD ، روکش کویل ، هدفون بی سیم کامل اندازه WS5 ، صفحه نمایش از راه دور کنترل از راه دور بی سیم ، قاب نصب لگن برای کنترل از راه دور و ضمانت 5 ساله قطعات و کار. فرکانس فلزیاب مناسب دستگاه XP Deus دارای پاسخ صوتی ، سطح آهنی ، چند لحنی ، ناچ، تفکیک، بالانس زمین ، حرکت و 4 حالت غیرحرکتی ، دامنه تفکیک گسترده و 9 برنامه کارخانه از قبل پیکربندی شده است.
این آشکارساز سبک و جمع و جور است و راحتی ، سرعت و کارایی استثنایی را ارائه می دهد.
مجموع 35 فرکانس – 5 فرکانس اصلی با 7 جابجایی گسترده 3.7 تا 4.4 کیلوهرتز ، 7.1 تا 8.4 کیلوهرتز ، 10.5 تا 12.4 کیلوهرتز، 15.2 تا 17.8 کیلوهرتز ، 23.5 تا 27.7 کیلوهرتز
فرکانس های بالا 23- 27.7 کیلوهرتز – حساسیت عالی به اهداف رسانای کم و اهداف کوچک.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا