طلایاب و گنج یاب

گنج یاب Bionic A-T-4 | یک ردیاب عالی برای کاوش مقبره های باستانی

فلزیاب طلایاب گنج یاب

گنج یاب Bionic A-T-4 محصول کشور ترکیه کمپانی aziz dedektor میباشد. از این دستگاه برای یافتن طلا و مقبره ها استفاده می شود. Bionic A-T4 این ویژگی را دارد که گورهای اتاقکی ساخته شده در زیر خاک و درون صخره در فاصله 100 متری تا 400 متری و اشیاء طلایی و برنزی موجود در آنها را شناسایی کند.

گنج یاب Bionic A-T-4

اسکنر میدانی Bionic A-T4 می‌تواند عملیاتی را انجام دهد که دستگاه‌های گنج گران قیمت نمی‌توانند در زمان بسیار کوتاه‌تری انجام دهند، این عملیات به لطف ویژگی L use آن با 2 لوله به شکل یک تفنگ منفرد است، انجام میشود.

گنج یاب Bionic A-T-4

دستگاه اسکن میدانی با بهترین قیمت در جستجوی طلا، گنج و آثار باستانی است.
با انجام آزمایشات و تست های لازم می توانید محصول را خریداری یا اجاره کنید. علاوه بر این، شرکت ما ویژگی‌های دستگاه اسکن فیلد Bionic را به مشتریانی که به فروشگاه ما مراجعه می‌کنند معرفی می‌کند و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که آن‌ها را با برندها و مدل‌های دیگر دنیا مقایسه کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

تکنولوژی به کار رفته در ردیاب بایونیک A-T-4:

با انرژی زیستی و مکانیسم های خاصی تهیه می شود. به لطف مخلوط های موجود در 4 سر لوله در استفاده متقابل 2 نفر، شما را به مکان هایی می برد که دید از بین رفته است مانند فضاهای زیرزمینی، تونل ها، چاه ها، اتاق ها، غارهای بسته، با 4 حالت تشخیص فرکانس و حالت مدار، و با جهت آنتن های آلیاژی مخصوص متصل به انتهای لوله ها است.

گنج یاب Bionic A-T-4 در دو سیستم طراحی شده است، یک گزینه استفاده L شکل در حین اسکن میدانی و گزینه استفاده متقابل دو نفر در هنگام اتصال 4 سر لوله را ارائه می دهد.

ردیاب Bionic A-T-4

دستگاه اسکن میدان بیونیک یک اسکنر میدان فوق العاده است که قطعاً باید برای پیش کاوش بخصوص در مناطق کوهستانی، در مناطق جنگلی بزرگ که نشانه ها و بقایای آن گم شده است، در جستجوی گنج، از آن استفاده شود. این گنج یاب با انرژی زیستی و مکانیزم های خاص، تهیه شده که میتوانید هم به صورت تک نفره و هم دو نفره با مخلوط ها در 4 سر لوله و حالت های مدار فرکانس با 4 حالت مختلف، استفاده کرد. از این دستگاه میتوان برای کاوش فضاهای زیرزمینی، تونل ها، چاه ها، اتاق ها، غارهای بسته که جهت آنتن ها آورده شده است، استفاده کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا