طلایاب و گنج یاب

مشخصات فلزیاب و اسکنر OKM EXP 6000

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر OKM EXP 6000 ساخت شرکت او کی ام آلمان بوده و امکاناتی از جمله رابط کاربری منحصر به فرد ، چند زبانه بودن  و آنتن های بی سیم امکان دستیابی به هدف را به آسانی فراهم می کند. فلزیاب exp 6000 از نرم افزار Visualizer 3D برای تجزیه و تحلیل گرافیک اشیاء کشف شده و تعیین عمق و ابعاد اهداف زیرزمینی مانند آثار باستانی ، گنجینه های گرانبها و اشیاء تاریخی استفاده می کند.

دستگاه exp 6000 یکی از مدل های برتر OKM برای کاوشگران گنج  ، باستان شناسان ،  قبرهای گبری ، حفاری های طلایی و نقشه برداران است . این دستگاه کاملاً بی سیم است و می توان از طریق صفحه لمسی ، عینک ویدیویی با رایانه لوحی اندرویدی استفاده کرد. جزو اولین اسکنر های زمینی سه بعدی در جهان است که از پروب تلسکوپی جدید استفاده می کند که می تواند از 50 تا 120 سانتی متر افزایش یابد.

دستگاه اسکنر exp6000

ویژگی های اسکنر OKM EXP 6000

 • مناسب همه :اسکنر OKM EXP 6000 برای بیشتر کاوشگران طلا مناسب است
 • عمق: مشتریان اشیاء تا 20-25 متر عمق پیدا کرده اند
 • استفاده:  گنج یابی ، اکتشاف طلای طبیعی ، کشف حفره
 • حالت های تشخیص:  اسکن زمینی ، مغناطیس سنج ، پین پوینتر ، اسکن مواد معدنی
 • اشیاء قابل ردیاب: گنجینه ها ، حفره ها ، تونل ها

یونیت اصلی دستگاه دارای صفحه لمسی ، رابط کاربری چند زبانه و گرافیکی در طرح بندی های مختلف و روشنایی خودکار بسیار آسان است.

اسکنر OKM EXP 6000

تمام اجزای این ابزار اندازه گیری ژئوفیزیکی بی سیم است. آنتن های اندازه گیری EXP 6000 از WiFi برای ایجاد لینک داده بی سیم به دستگاه سه بعدی استفاده می کنند. مونتاژ دستگاه اسکنر زمین نیز آسان است. سیستم تشخیص زیرزمین شامل موارد زیر است:

 • کاوشگر تلسکوپی:
  این کاوشگر تلسکوپی جدید می تواند از 50 تا 120 سانتی متر افزایش یابد و برای تشخیص در مزارع بزرگ و در زمینه های کوچک مناسب است. بنابراین، اپراتور نیازی به حمل پروب های زیادی با اندازه های مختلف ندارد.
 • سوپر سنسور :
  این کاوشگر اندازه گیری تخصصی یکی از بهترین لوازم جانبی برای ردیاب های زمین در بازار است. با استفاده از این آنتن تفکیک و مکان نقطه ای از اشیاء مدفون با سهولت امکان پذیر است.
 • سنسور تونل:
  این کاوشگر اندازه گیری می تواند بر روی ردیاب فلزی سه بعدی نصب شود تا تونل های مخفی ، محفظه ها ، غارها ، پناهگاه های حمله هوایی ، غارها و سایر اهداف غاری را تشخیص دهد.
 • سنسور جریان مستقیم:
  سنسور این دستگاه داده های اندازه گیری را مستقیماً به صفحه eXp 6000 پخش می کند تا اشیاء زیرزمینی “زنده” را مشاهده کند. بنابراین اپراتور ردیاب زمینی 3D می تواند به سرعت یک منطقه بزرگ را برای یافتن اهداف احتمالی در زیر زمین مورد بررسی قرار دهد.

 

دستگاه اسکنر exp 6000 OKM

‫2.4/5 ‏‫(5 نظر)‬

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا