طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Bounty Hunter Mach-1 |نقطه زن برتر | دستگاه مقرون به صرفه

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Bounty Hunter Mach-1 یکی از مدل های جدیدتری است که توسط Bounty Hunter عرضه شده است. این گنج یاب به عنوان یک مدل سطح متوسط ​​از برند Bounty Hunter، برای بزرگسالان یا کودکان بزرگ‌تر که ممکن است تجربه‌ای با فلزیاب‌های ضعیف داشته باشند، مناسب‌تر است. اما، طلایاب Mach-1 یک دستگاه مقرون به صرفه دارای برخی ویژگی هایی است که در بین رقبای خود برترین است. با در نظر گرفتن این موضوع، برای افراد مبتدی آسان‌تر است که ویژگی‌های ضروری را که باید قبل از حرکت به سمت ارتقا یاد بگیرند، راحت‌تر به دست آورند.

فلزیاب Bounty Hunter Mach-1 یک فلزیاب تک فرکانس 7.69 کیلوهرتز است. این یک لیست کاملا درخشان از ویژگی ها را برای مبتدیان ارائه می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این طلایاب این است که می تواند هم باتری های قلیایی و هم باتری های قابل شارژ را مصرف کند. که قابل توجه بسیاری از مشتری ها است. با باتری قلیایی، می توانید تا 45 ساعت کارکرد داشته باشید! برای خرید فلزیاب Mach-1 و مشاوره رایگان بر روی لینک کلیک کنید.

فلزیاب Bounty Hunter Mach-1

 

نمایشگر دیجیتال هدف فلزیاب Bounty Hunter Mach-1

فلزیاب های سطح متوسط ​​Bounty Hunter دارای نمایشگر LCD هستند. مزیت دیجیتال اطلاعات بصری بیشتری را فراهم می کند که یک سرگرم کننده می تواند برای تعیین اینکه آیا یک هدف ارزش کشف کردن را دارد یا خیر استفاده کند.نمایشگر چهار بخش تشخیص، نشانگر عمر باتری، نشانگر عمق هدف و حساسیت سنج را نشان میدهد. عملکرد 2 دکمه باعث میشود این مدل بدون سر و صدا از صفحه های منوی اضافی و ویژگی هایی برای کار با آن راحت باشد.

 

نشانگر عمق گنجیاب مچ 1

نشانگر عمق در مرکز نمایشگر  فلزیاب Bounty Hunter Mach-1 قرار دارد. این به طور خاص برای اهداف اندازه سکه کالیبره شده است و اشیاء بزرگتر را میتوان در مقیاس عمق ثبت کرد. مقیاس عمق دارای سه بخش است. بخش های اول نشان دهنده یک هدف کم عمق است که می تواند روی سطح باشد یا تا 2 اینچ مدفون باشد. هنگامی که دو بخش پر میشود، این نشان دهنده یک هدف با عمق متوسط ​​است که بین 2 تا 4 اینچ عمق دارد. هنگامی که سه بخش پر میشود، این نشان میدهد که یک هدف میتواند در عمق 4 اینچی دفن شود.

 

صفحه نمایش فلزیاب بانتی هانتر مچ1

حساسیت قابل تنظیم طلایاب Mach-1

این یک ویژگی خوب است که جدا از نشانگر عمق است. سایر مدل های Bounty Hunter مصرف کنندگان را با ویژگی انتخاب عمق خود که در واقع یک سطح حساسیت به جای نشانگر عمق واقعی است، گیج کرده اند.در این مدل هیچ سردرگمی وجود ندارد. شما هم یک نشانگر عمق هدف و هم یک حساسیت سنج جداگانه دارید. فلزیاب Bounty Hunter Mach-1 دارای سه سطح حساسیت است. هنگامی که تمام بخش ها پر میشوند، شما با حداکثر حساسیت کار میکنید. اگر تداخل EMI یا مواد معدنی شروع به ایجاد مشکل در عملکرد کنند، می توانید حساسیت را کاهش دهید. همچنین ممکن است لازم باشد هنگام کار در زمینه هایی با چندین هدف، حساسیت را کاهش دهید.

از دیگر فلزیاب های این کمپانی میتوان به گنجیاب Bounty Hunter Titanium اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا