طلایاب و گنج یاب

اسکنر EXP 3000 دارای 6 حالت عملکرد| دارای LIVE PICTURE اسکن به طور زنده

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فناوری پیشرفته با اولین اسکنر سه بعدی فلزیاب اسکنر EXP 3000 طراحی شده است. EXP 3000 دارای ساختار بی سیم است و می توان آن را با یک صفحه لمسی، عینک تصویری Android یا یک تبلت Android / Windows کنترل کرد. EXP 3000 دارای یک واحد کنترل چند زبانه، GPS، مجموعه میله تلسکوپی و انواع حسگرها است. با استفاده از EXP 3000 از فناوری پیشرفته به نفع خود استفاده کنید.

یکی از مشكلاتی كه بسیاری از عزیزانی كه با دستگاههای تصویری كار كرده اند با آن روبرو بوده اند این است كه شما تصویری را از زمین میگیرید و آن را به كامپیوتر منتقل میكنید اما مشكل شما تازه شروع میشود و قادر به پیدا كردن نقطه اصلی نخواهید بود مگر حدود یك سال تجربه كسب كنید و از سواد و دانش این زمینه هم برخوردار باشید.

اسکنر EXP 3000 این مشكل را حل كرده است و شما میتوانید اول به طور زنده و واقعی از طریق LIVE PICTURE زمین را اسكن كنید و بعد در صورتی كه به چیزی برخوردید آن را ذخیره كنید.

برای دریافت اطلاعت بیشتر و خرید طلایاب EXP 3000 روی لینک کلیک کنید.

اسکنر EXP 3000

امکانات اسکنر EXP 3000

  • وزن کل: 2.98 پوند (1.35 کیلوگرم)
  • 6 حالت عملکرد: اسکن زمین، اسکن تونل، مغناطیس سنج، اسکن مواد معدنی، PinPointer و اسکن زنده
  • صفحه لمسی: در کنار دستگیره کنترل چند منظوره، اپراتور ممکن است از صفحه لمسی داخلی اسکنر EXP 3000 استفاده کند. بنابراین عملکرد اسکنر زمینی ساده و سریع است.
  • Visualizer 3D: برای تجزیه و تحلیل دقیق در عمق اسکن های زمینی انجام شده ، eXp  3000 گزینه ای را برای انتقال داده های خود از طریق USB Stick به رایانه با نرم افزار Visualizer 3D ارائه می دهد.
  • فناوری بی سیم: جابجایی آسان بدون کابل با استفاده از فناوری Wireless WiFi. همه کاوشگرها داده ها را به صورت بی سیم به واحد مونتاژ و کنترل میله تلسکوپی منتقل می کنند.
  • ناوبری GPS: شکارچیان گنج که اسکن های زیادی انجام می دهند ممکن است GPS GPS داخلی را برای ثبت مختصات GPS همراه با مقادیر اسکن فعال کنند. بنابراین آنها می توانند به راحتی به منطقه اندازه گیری شده بازگردند.
  • رابط کاربری چند زبانه: یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) با زبان های مختلف را برای درک بهتر اپراتورهای آن ارائه می دهد. همه عناصر و دیالوگ های منو به بیش از 12 زبان ترجمه شده است.

 

این اسکنر ساخت شرکت OKM detectors و آلمانی می‌باشد همچنین نسل بعدی این دستگاه اسکنر exp 4500 و اسکنر exp 5000 می‌باشد.ر

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا