طلایاب و گنج یاب

اسکنر exp 5000 ارائه نتایج کاوش به صورت گرافیکی بدون نیاز به رایانه

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر exp 5000 یک ابزار اندازه گیری آخرین فن آوری است و مخصوصاً برای استفاده کاوشگران با تجربه توسعه یافته است. از طریق عینک چشمی، اشیاء دفن شده مانند جعبه ها ، لوله و فلزات، بلکه حفره و محفظه زیر قبر بلافاصله نمایان میشوند. علاوه بر این، عینک های چشمی ویدئویی برای جستجو در طول شب بهینه شده اند و همچنین در برابر پرت شدن نور خورشید در روز محافظت میکنند.

اسکنر exp 5000

 

این دستگاه دیگر توسط شرکت سازنده تولید نمی‌شود و محصول پیشنهادی EXP 6000 Professional می‌باشد.

اسکنر exp 5000 یکی از ستاره های سری FS – Future شرکت OKM detectors است. این دستگاه میتواند نتایج اندازه گیری گرافیکی را بدون استفاده از رایانه نشان دهد. به لطف لوازم جانبی مختلف نیز می‌توانید به عملیات کاوش بپردازید.

 

تجهیزات جمع و جور اسکنر exp 5000

طلایاب eXp 5000 شامل یک واحد کنترل که به راحتی قابل جابجایی میباشد که استفاده از آن را در مناطق مختلف آسان تر میکند. با تجهیزات جمع و جور این دستگاه طلایاب همچنین میتوان در زمین ناهموار نیز کار کرد.

اسکنر exp 5000 تجهیزات شکار گنج: عینک تصویری فلزیاب ای ایکس 5000 گنجینه زیرزمینی را قابل مشاهده میکند.

پردازش سریع داده های اندازه گیری شده با طلایاب ای ایکس پی 5000

این دستگاه طلایاب امکان اندازه گیری در وضوح عالی را دارد. تمام داده ثبت شده بلافاصله از طریق ماژول رایانه ای یکپارچه پردازش میشوند و از طریق عینک های ویدئویی قابل مشاهده می‌باشند. همه داده های اندازه گیری شده جمع آوری و میتواند بعداً به رایانه شخصی منتقل شود تا نتایج را بصورت حرفه ای در نرم افزار Visualizer 3D تجزیه و تحلیل کند.

اسکنر exp 5000

 

علاوه بر مقادیر اندازه گیری اطلاعات اضافی مانند تاریخ و زمان، آنتن استفاده، مختصات GPS(اگر GPS فعال باشد) و تنظیمات اندازه گیری فعلی به صورت خودکار در هر نمای گرافیکی ذخیره میشود. تنظیمات تاریخ و زمان را میتوان به صورت جداگانه با منطقه زمانی واقعی تطبیق داد.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد دستگاه طلایاب و اطلاع از آخرین قیمت فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا