طلایاب و گنج یاب

اسکنر fusion professional | اسکن سه بعدی زمین | عملکرد چند زبانه

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر fusion professional یک اسکنر زمینی با رابط کاربری آسان برای گنج یابی است که به دنبال فلزات دفن شده و گنجینه های پنهان در حفره هایی مانند مقبره ها، تونل ها و مخازن زیرزمینی هستند. آشکارساز گنج یک نسخه ویژه است که ویژگی های برنامه مورد علاقه Fusion Professional قدرتمند را با انعطاف پذیری و قابلیت استفاده Rover UC ترکیب میکند.

برای اطلاع از نوسانات بازار فلزیاب بر روی لینک کلیک کنید.

اسکنر fusion professional

 

اسکنر fusion professional، آشکارساز گنج جمع و جور برای مبتدیان و شکارچیان گنج با بودجه کم، با جابجایی ساده و حمل و نقل آسان متقاعد می شود – برای دستیابی سریع به اولین موفقیت ها در شکار گنج بسیار سریع توصیه می‌شود.

حالت عملکردی سه بعدی Ground Scan به شکارچیان گنج، کاوشگران نظامی و مورخان کمک می کند تا حفره ها و مصنوعات زیرزمینی را پیدا کنند. یافته ها و کشفیات احتمالی را میتوان از طریق برنامه OKM Fusion professional در تلفن هوشمند Android نمایش داد و برای تجزیه و تحلیل بیشتر ذخیره شد. شکارچیان گنج با انتقال داده های اسکن به رایانه نوت بوک یک تصویر سه بعدی دقیق تر دریافت می کنند و با نرم افزار Visualizer 3D آنها را تجزیه و تحلیل می کنند.

تشخیص و تجزیه و تحلیل ناهنجاری ها با اسکنر fusion professional

حالت عملکردی اسکنر fusion professional به شکارچیان گنج ، جستجوی نظامی و مورخان کمک میکند تا حفره ها و مصنوعات زیرزمینی را پیدا کنند. یافته ها و کشفیات احتمالی را می توان از طریق برنامه OKM Fusion proدر تلفن هوشمند Android نمایش داد و برای تجزیه و تحلیل بیشتر ذخیره شد. شکارچیان گنج با انتقال داده های اسکن به رایانه نوت بوک یک تصویر سه بعدی دقیق تر دریافت میکنند و با نرم افزار Visualizer 3D آنها را تجزیه و تحلیل میکنند.

اسکنر fusion professional

امکانات fusion:  

  • تجسم سه بعدی
  • اسکن سه بعدی زمین
  • GST / EMSR
  • عملکرد چند زبانه
  • باتری قابل شارژ با ظرفیت بالا
  • تکنولوژی بی سیم

از دیگر دستگاه طلایاب و فلزیاب های این کمپانی میتوان به  طلایاب Fusion و  اسکنر EXP 3000 اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا