طلایاب و گنج یاب

طلایاب future 2018 یکی از پیشرفته ترین دستگاه های کمپانی OKM

فلزیاب طلایاب گنج یاب

طلایاب future 2018 یکی از پیشرفته ترین دستگاه های کمپانی OKM است. در سال 1998 اولین فلزیاب سری Future توسط آندریاس کراوس، یکی از مدیران عامل OKM ساخته شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه ها و برای خرید فلزیاب روی لینک کلیک کنید.

نمایشگر طلایاب future 2018

امکانات طلایاب future 2018

کاربرد پروب اندازه گیری

تنها با یک کاوشگر اسکن، که شامل تمام وسایل الکترونیکی لازم و باتری است، می توانید انواع مختلفی از زمین ها را بررسی کنید. شما می توانید Future 2018 را در موقعیت عمودی یا افقی به سادگی با چرخاندن آن و انتخاب حالت عملکرد مناسب استفاده کنید.

اسکن زمین

اندازه گیری های گرافیکی 3D3D را برای تجزیه و تحلیل دقیق در رایانه لوحی انجام دهید. می توانید از آشکارساز در حالت عمودی و افقی استفاده کنید.

صدای زنده

اندازه گیری میدان مغناطیسی صوتی را برای تشخیص فلزات آهنی پردازش کنید. شما میتوانید از آشکارساز فقط در حالت عمودی استفاده کنید.

فلزیاب فیوچر 2018

تبلت OKM در حالت صدای زنده

می تواند به صورت بصری و صوتی اشیاء فلزی زیرزمینی را با استفاده از حالت عملکرد Live Sound تشخیص دهد.

تبلت OKM با حالت اسکن زمینی سه بعدی

اسکن زمینی: طلایاب future 2018 تصاویر سه بعدی اندازه گیری ها را در حالت عملیات اسکن زمینی برای تعیین موقعیت، اندازه و عمق اهداف پنهان ایجاد می کند.

فناوری قدرتمند طلایاب future 2018، برای نتایج اندازه گیری عمیق

مانند سایر آشکارسازهای OKM، فلزیاب Future 2018 از فناوری سنسور تایید شده و قابل اعتماد توسط OKM برای به دست آوردن داده های اندازه گیری استفاده می کند. تمام مقادیر اسکن به صورت بی سیم به رایانه لوحی متصل می شود.

تجزیه و تحلیل داده های اندازه گیری در رایانه لوحی

طلایاب future 2018 به طور کامل از طریق رایانه لوحی با استفاده از نرم افزار Visualizer 3D OKM کنترل می شود. پس از برقراری اتصال داده بی سیم، حالت عملیاتی (صدای زنده یا اسکن زمینی) را انتخاب می کنید، جهت کاوشگر اسکن را انتخاب کرده و شروع به بررسی منطقه مورد نظر می کنید.

 

می‌توانید از اسکنر زمینی Future 2018 برای شناسایی انواع مختلف موارد مدفون استفاده کنید:

  • سکه، انگشتر و جواهرات گم شده
  • دفن انبارهای باستانی و انبارهای گنج
  • جعبه های مخفی، صندوقچه ها، گلدان ها و آمفوراهای پر از اشیای گرانبها
  • تونل های زیرزمینی، غارها، سرداب ها، مقبره ها

طلایاب future 2018

در حین انجام اندازه‌گیری، داده‌های اسکن بلافاصله روی صفحه رایانه لوحی شما ظاهر می‌شوند. بنابراین هیچ هدفی را که در زیر سطح قرار دارد از دست نخواهید داد. هدفون‌های بلوتوث بی‌سیم اطلاعات صوتی را درباره اسکن یا هدف شما دریافت می‌کنند.

صفحه تنظیمات (Visualizer 3D) طلایاب future 2018

پیکربندی اندازه‌گیری جدید با طلایاب future 2018: تنظیم اندازه‌گیری جدید بسیار آسان است زیرا اکثر تنظیمات از قبل اعمال شده‌اند و شما عمدتاً حالت کار و جهت کاوشگر خود را انتخاب می‌کنید.

نمایش سه بعدی اندازه گیری Future 2018: پس از اسکن میدان، می توانید اندازه گیری های خود را با نرم افزار Visualizer 3D تجزیه و تحلیل کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد اهداف پنهان، گنج های گمشده و مصنوعات باستانی به دست آورید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا