طلایاب و گنج یاب

اسکنر GPA 1000 XS قابلیت شناسایی طلا، فلزات گرانبها، حفره ها، گنجینه های باستانی

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر GPA 1000 XS به صورت مجموعه ای ارائه میشود و از عمق بالای فناوری GPA برای جستجوی حرفه ای طلا، شکار گنج و اسکن زمین استفاده میکند.

اسکنر GPA 1000 XS برای هر نوع خاک قابل استفاده است. با اندازه گیری دقیق تغییرات خاک، دستگاه طلا و سایر فلزات را پیدا کرده و حفره ها را تا حداکثر عمق تقریبی 15 متر مورد کاوش قرار میدهد.

برای اطلاع از مشخصات و نرخ روز فلزیاب می‌توانید به صفحه آخرین قیمت فلزیاب مراجعه نمائید.

 

اسکنر GPA 1000 XS

با اندازه گیری دقیق تغییرات خاک، اسکنر GPA 1000 XS موارد زیر را قادر می سازد:

  • شناسایی طلا، فلزات گرانبها، حفره ها، گنجینه های باستانی
  • تعیین اندازه و شکل هدف
  • ارائه به صورت دو بعدی و سه بعدی روی صفحه،
  • انتقال داده بی سیم به رایانه لوحی از طریق Bluetooth
  • KTS -Electronic – جستجوی GPA 1000 XS

 

گنجیاب GPA 1000 XS یک اسکنر حرفه ای زمین، که تنها توسط KTS-Electronic GmbH & Co. KG در آلمان توسعه و تولید کرده اند.با حداکثر عملکرد جستجو تقریبا. GPA 1000 XS 15 متری (تقریباً 49 فوت) از دیگر آشکارسازهای طلا و فلزیاب های حرفه ای با فناوری قدیمی و پتانسیل محدود آنها پیشی میگیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید گنجیاب GPA 1000 XS روی لینک کلیک کنید.

نحوه عملکرد گنجیاب و طلایاب (GPA-1000)

عملکرد جستجوی عالی دستگاه از طریق کاوشگران جدید XS که مجهز به سنسورهای حساس با کارایی بالا و جبران میدان مغناطیسی زمین با کنترل ریزپردازنده هستند، حاصل میشود. در نتیجه، سیستم جستجوی GPA نشانگر پیشرفته ترین حالت کنونی میباشد. و همچنین میتواند در خاکهای بسیار معدنی و زمینهای سنگی قابل استفاده باشد.

اسکنر GPA 1000 XS به راحتی از طریق صفحه لمسی کنترل می شود و میتواند بدون دانش قبلی کار کند. نسخه فعلی تنها با یک دکمه روشن/خاموش ارائه شده است. پس از روشن شدن، صفحه بلافاصله تمام اطلاعات مربوطه را نشان میدهد.

 

فلزیاب GPA 1000 XS

منابع معدنی، گنجینه و حفره ها بر تعادل زمین تأثیر دارند. در مقایسه با فلزیاب های معمولی، فناوری GPA دارای مزیت مهمی برای اندازه گیری تغییرات در زمین و نمایش این تغییرات از طریق نرم افزار تجسم سه بعدی (که توسط KTS-Electronic توسعه یافته است) در رایانه لوحی ارائه شده است.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا