طلایاب و گنج یاب

اسکنر Multi Sensor یک طلایاب ارزان قیمت با قابلیت تصویر برداری ۳بعدی از هدف

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر Multi Sensor یک اسکنر حساس مجهز به چند سنسور حسگر Pro Art با پاسخ صوتی می‌باشد. این سنسور قابلیت شناسایی هدف را داراست. این اسکنر مناسب برای کسانیست که به دنبال طلا و گنج هستند. کاوشگران حرفه ای حتما به این دستگاه فوق حساس نیاز خواهند داشت.

از دیگر دستگاه طلایاب و اسکنر ها میتوان به اسکنر Leader X10 Plus ساخت ایران و  اسکنر Rover c2 محصول کشور آلمان اشاره کرد.

اسکنر Multi Sensor آنتن دارای چند حسگر و سنسور خاصیتی تعدیل کننده و متوسط کننده دارد، بررسی ها و جستجوها از طریق آنتن ترکیب میشوند و به طور متوسط بررسی و جستجوی اشیای مورد نظر برای تعیین سریعتر موقعیت آنها و نیز شناسایی آنها را تقویت مینمایند. با این عمل اشیای کوچک، بی ارزش و نامطلوب را نادیده میگیرد.

برای مشاهده انواع فلزیاب و طلایاب، اسکنر و ردیاب ها و اطلاع از قیمت آنها لطفا از صفحه لیست آخرین قیمت فلزیاب بازدید فرمائید.

اسکنر Multi Sensor

 

طریقه عملکرد اسکنر Multi Sensor

این بخش تمامی نیروی مورد نیاز برای بخشهای تصویر برداری ۳بعدی را دریک سیستم ارزان قیمت تر، قابل حرکت دادن و سبک با طرز استفاده آسان و سریع راهم می آورد.

دارای تکنولوژی صفحه نمایشگر حسی UMPC میباشد و کار با این دستگاه طلایاب را آسان میسازد. نرم افزار یک نمای فوری از منطقه تحت پوشش این آنتن را ارائه میدهد که شامل بررسی های زیاد، کم و اندازه گیری جریان میگردد. خصوصیت صوتی میتواند با حساسیت کمتر و یا بیشتری بسته به شرایط زمین تعیین گردد.

ردیاب و تشخیص دهنده دقیق دارای چند سنسورو حسگر اسکنر Multi Sensor جدیدترین دستگاه دارای سنسور برای تصویربرداری از زمین میباشد که نتیجه ای ترسیمی و مقیاسی متوسط و سریعی را در اختیارما قرارمیدهد.

میانگین گیر زمان حقیقی صوتی –  تصویری شمارش و مقیاس گیری. تشخیص دهنده و ردیاب تصویری زمینی با توانایی تشخیص بسیار قوی ردیاب و تشخیص دهنده دقیق مجهز به چند سنسور و حسگر PRO ART حالت و وضعیت اسکنر Multi Sensor تصویر سازی ظاهری توسط سیستم سنسور و حسگر میباشد که برای جستجوگرانی چون کشف کننده های حرفه ای و تخصصی طلا و جستجو گران گنج ها کاملا مناسب میباشد.

اسکنر Multi Sensor

 

آنتن دارای چند حسگر و سنسور خاصیتی تعدیل کننده و متوسط کننده دارد، بررسی ها و جستجوها از طریق آنتن ترکیب میشوند و به طور متوسط بررسی و جستجوی اشیای مورد نظر برای تعیین سریعتر موقعیت آنها و نیز شناسایی آنها را تقویت مینمایند. این کار اشیای کوچک، بی ارزش و نامطلوب را نادیده میگیرد. این بخش تمامی نیروی مورد نیاز برای بخشهای تصویر برداری 3بعدی را دریک سیستم طلایاب ارزان قیمت تر، قابل حمل و سبک با طرز استفاده آسان و سریع را فراهم می آورد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا