طلایاب و گنج یاب

فلزیاب Nokta ME.T.A 106 قابلیت کاوش در سخت ترین شرایط زمین

فلزیاب طلایاب گنج یاب

فلزیاب Nokta ME.T.A 106 اولین بار از Nokta Mühendislik، معماری سیستم های نوری که می توانند طلا ، فلز و حفره ها را به وضوح تشخیص داده و تفکیک کنند ارائه شد. به لطف مدار مخزن تقویت شده، که مخصوص شرایط زمین کشور ما طراحی کرده اند، عمق تا 6 متر و اثرات خاک را از بین می برد، هیچ لایه ای را حذف نمی کند.

 

فلزیاب Nokta ME.T.A 106

فلزیاب Nokta ME.T.A 106 هدف خود را بدون تأثیر عوامل محیطی کشف می‌کند، می تواند با حداکثر ویژگی نمونه برداری خود بسیار واضح تر تشخیص دهد و سهولت استفاده را فراهم می‌کند؛ استفاده از نقطه‌زن ها هرگز به این راحتی و سرگرم کننده نبوده است. از این پس، آشکارساز شما اهدافی را که بدنبال آنها هستید، پیدا میکند نه شما. شما نیز از آن لذت خواهید برد. شارژر باتری، باتری یدکی، هدفون، کتاب ردپای Treasure و کیف مخصوص به همراه این دستگاه می‌باشند.

امکانات فلزیاب Nokta META 106

برای اینکه آشکارسازها سیگنال هایی را به اعماق زمین ارسال کنند، نوع فرکانس باید برای ساختار خاک مناسب باشد. آشکارسازهایی که سیگنالهای پایین و نامناسب برای ساختار زمین ارسال میکنند، حتی در فرکانس های متعدد، امکان تشخیص نقاط عمیق در شرایط زمین را ندارند.

 

آشکارسازهای  nokta-detectors با دقیق ترین و موثرترین فرکانس عمل میکنند. حتی اگر آشکارسازها سیگنال هایی را در ساختار فرکانسی مناسب ارسال کنند، اگر این سیگنال ها به اندازه کافی قوی نباشند، در شرایط سخت زمین از بین میروند و نمیتوانند به فاصله های عمیق برسند.

 

فلزیاب Nokta ME.T.A 106 مدار مخزن تقویت شده؛ این دستگاه به طور خاص برای تولید سیگنال های قوی طراحی شده است که میتوانند به راحتی از انواع لایه ها عبور کرده و در سخت ترین شرایط زمین به هدف برسند. به این ترتیب ، در اعماق که سایر آشکارسازها نمی توانند به آن برسند، تشخیص میدهد.

 

مشخصات فنی فلزیاب و گنج یاب نوکتا متا 106

 

  • فرکانس عملکرد فلزیاب Nokta ME.T.A 106: فرکانس رادیویی 12 – 13 کیلو هرتز

فلزیاب Nokta ME.T.A 106

  • منبع انرژی: 12 ولت باتری خشک 1.2 آمپر

آمپرهای کشیده شده توسط دستگاه: 150 میلی آمپر با صدا فعال است. / بدون صدا 120 میلی آمپر

  • مدت زمان شارژ باتری:

در مواد معدنی سنگین: 4 ساعت

مواد معدنی متوسط: 6 ساعت

در خاک بدون مواد معدنی: 8 ساعت

از دیگر طلایاب و فلزیاب های کشور ترکیه میتوان به  فلزیاب Golden King ، فلزیاب pimax3  و  فلزیاب Jeosonar  اشاره کرد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا