طلایاب و گنج یاب

گنج یاب WS4 | دارای لوپ بی سیم و هدفون برای کاوش

فلزیاب طلایاب گنج یاب

در مورد گنج یاب WS4  اکنون برای اولین بار در آمریکای شمالی در دسترس است. فقط یکبار امتحان کنید و به سرعت خواهید فهمید که DEUS بی نظیر است. با وزن فقط 1 پوند 15 اونس ، XP DEUS فقط در طراحی ظریف نیست بلکه از نظر عملکرد انقلابی است. مایکل برنزوئیگ از Detector Electronics Corp می گوید: “این دستگاه مانند چیزی نیست که کاوشگران در آمریکای شمالی قبل از این تجربه کرده اند.” وی اضافه می کند: “XP DEUS واقعاً در هر جنبه از طراحی و عملکرد خود بی نظیر است”. در حالیکه XP بیش از یک سال است که DEUS را تولید می کند، تقاضا برای محصول از ظرفیت تولید به مراتب بالاتر است.

دستگاه گنج یاب WS4

ویژگی های گنج یاب WS4

دستگاه XP DEUS نتیجه سالها تحقیق و توسعه توسط تیم مهندسی XP است. معرفی گنج یاب WS4 پیشرفت بزرگی در فناوری ردیابی فلز را نشان می دهد. اجرای این طرح یک نوآوری واقعی است و یک استاندارد جدید را تعیین می کند.در ادامه با ویژگی های برجسته دستگاه گنج یاب ایکس پی دئوس آشنا خواهید شد.

  • دارای کویل جستجو بی سیم
  • کنترل از راه دور صفحه نمایش دیجیتال با تکنولوژی بی سیم
  • هدفون صوتی بی سیم

نبوغ طراحی این است که هر سه این امکانات از طریق یک سیگنال رادیویی بی سیم دیجیتال که به طور خاص برای تشخیص فلز ساخته شده اند با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این فناوری چنان منحصر به فرد است که به ثبت اختراع رسیده است. برخلاف دیگر اشکال دستگاه های بی سیم که به سادگی از فناوری بی سیم بدون یونیت برای برقراری ارتباط استفاده می کنند، DEUS از پایین به بالا طراحی شده است. مزیت این طراحی منحصر به فرد صدای صاف و شفاف و مصرف باتری بسیار کارآمد است.

دستگاه فلزیاب XP-WS4

با طراحی برتر دستگاه XP DEUS With WS4 آشنا شوید!

گنج یاب WS4 دارای یک طراحی ارگونومیک برتر است. طراحی جدید بدنه ساقه ای به شما امکان می دهد تا به سرعت فلزیاب را مورد استفاده قرار دهید. این دسته با داشتن کل ارگونومی بدن در ذهن طراحی شده است. این پیکربندی بسیار آسانتر از یک دسته عصایی مستقیم است. هر کاوشگر حرفه ایی و مبتدی به طور یکسان از راحتی این طراحی جدید جالب شگفت زده می شوند. به عبارت ساده تر ، می توانید دسته فلزیاب را سریعتر از آنچه بگویید DEUS تنظیم کرده یا بپیچانید!

دسته لاستیکی تولید شده با استفاده از همان تکنیک هایی که برای ایجاد شیفت های چوبی یافت شده در برخی از پیشرفته ترین اتومبیل های برقی دنیا تولید می شود. به سرعت خواهید فهمید که این دسته لاستیکی ساخته شده بسیار راحت است و زاویه عملکرد بهبود یافته ای را ارائه می دهد، واقعاً یک مفهوم منحصر به فرد! جای بازویی از رزین پلاستیکی مخصوص ساخته شده است که برای تحمل سخت گیری های کاوش شدید طراحی شده است. ما دریافتیم که شما می توانید آن را مانند یک پیشران پیچ خورده و به سادگی از شکستن یا ترکیدن خودداری می کند.

طراحی ضد آب دستگاه طلایاب ایکس پی

گنج یاب WS4 همانند فلزیاب DEUS ، هدفون تلفن پشتی XP Wireless برای استفاده در شرایط سخت  طراحی شده است. مانند جام بازو ، پیشانی بطور خاص برای تحمل دشواری های کاوش گنج طراحی شده است. هر جزء به طور خاص برای تشخیص فلز طراحی و ساخته شد. این فقط یک هدفون خارج از یونیت اصلی نیست بلکه با کاربرد فلزیابی سازگار است. سه کنترل ساده روی پنل دستگاه به شما امکان می دهد تا فلزیاب را کنترل کنید: یک دکمه منو ، یک دکمه به علاوه و یک منفی. پیشانی بند در پشت سر شما ایمن و راحت استوار است. آیا دوست دارید در هنگام شکار گنج ، از کلاه توپ استفاده کنید؟ شما می توانید با این طرح. این هدفون ها را آنقدر سبک و راحت خواهید یافت که فراموش خواهید کرد که آنها را می پوشید!

هدفون گنج یاب ws4

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا