طلایاب و گنج یاب

اسکنر زمین روور سی فور ROVER C4 ساخت آلمان

فلزیاب طلایاب گنج یاب

اسکنر زمین ROVER C4 ساخت شرکت OKM آلمان می باشد که از سری قبلی خود بـه عبارتی ROVER C2 امکانات خیلی بیشـتر و عمق نفوذ بالاتری دارد و می تواند تا عمق ۸ متر نفوذ کرده و حفره و فلزات را شناسایی کند.

با اسکنر rover c4 ما تکنولوژی تشخیص فلز سری Rover را بهبود بخشیدیم و Rover C4 را ایجاد کردیم. با استفاده از این فلزیاب  و اسکنر زمینی 3D تجربه شکار گنج شما را ساده می کند  ما سه دستگاه سابق OKM Rover C ، Rover C II و Rover Gold را در Rover C4 ترکیب کردیم.
دستگاه اسکنر زمین ROVER C4

امکانات دستگاه اسکنر زمین ROVER C4

دارای صفحه لمسی می باشد که  می تواند گنجینه های گمشده (سکه ، حلقه ، جواهرات و غیره) و همچنین سازه های خالی (تونل ، غار ، اتاق ها ، سپرها و غیره) را کشف کند. این اسکنر همچنین به مدار LED نوآورانه مجهز است که اهداف زیرزمینی را به صورت بصری نشان می دهد. در حین اسکن زمین ، این LED از نورهای رنگی برای تجسم فلزات و حفره های شناسایی شده ساطع می کند.
یکی از متنوع ترین حالت های عملیاتی در فلزیاب ها اسکن سه بعدی زمین است. این عملکرد برای اسکن یک ناحیه مستطیل برای به دست آوردن داده های اندازه گیری از سازه های زیرزمینی و اشیاء استفاده می شود.

موارد قابل رهگیری در اسکنر روور سی فور آلمانی

  • گنج های گمشده و فلزات گرانبها پنهان
  • صندوق های گنج ، سکه های طلا ، جواهرات ، ظروف نقره ای ، تندیس ، اشیاء با ارزش کلی ، دکمه ، مدال ،…
  • حفره ها و سازه های های زیرزمینی
  • تونل ها ، گورها ، اتاق ها ، انبارها ، سپرها ، حفر ها ، پناهگاه ها ، پناهگاه ها ،…
  • مواد معدنی طلای طبیعی
  • سنگ طلا ، ذخایر طلا ، رگه های طلا ،…
کاوشگر  با قدم زدن در سطح زمین به شکلی خاص (موازی یا زیگ-زاگ) منطقه مورد نظر را اسکن می کند. با تمام داده های ضبط شده ، نرم افزار Visualizer 3D تصویری سه بعدی ایجاد می کند که تمام اشیاء زیرزمینی کشف شده را نشان می دهد. بنابراین می دانید گنجینه های واقع شده در کجا و چقدر عمق دارند.

شاید این دستگاه را نیز بخواهید خریداری کنید:

اسکنر مشابه دستگاه رورسی فور
‫3/5 ‫(1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا